BIORGANICA SLAVNOSTNĚ OTEVŘELA SHOWROOM

Společnost Biorganica, která spojuje organické značky kosmetiky jako je Inlight nebo Zuii Organic, na konci května 2019 slavnostně otevřela nový showroom. Najdete ho v nádherných prostorách jedné z vil na pražské Ořechovce. Openingu se zúčastnilo mnoho známých tváří včetně herečky Ani Gieslerové, Anety Krejčíkové, Kateřiny Hrachovcové nebo influencerky Tamary Klusové.

Pohled na showroom Biorganica
Pohled na showroom Biorganica

I přes několik týdnů studeného a deštivého počasí se přeci jen na pár hodin trochu vyjasnilo. A bylo to velké štěstí, protože slavnostní otvírání nového showroomu, ve kterém najdete kromě značek Inlight a Zuii Organic také Naturalis, Teatox, Organyc a Butterbean Organics, se konalo převážně v zahradních prostorách. Majitelky značky Andrea a Petra krátce zavzpomínaly na začátky značky a pobavily i historkami ohledně hledání nového ateliéru. Součástí openingu bylo také stručné představení několika charitativních projektů, na nichž se Biorganica podílí.

Zakladatelka Andrea představila také novinky jako jsou sójové svíčky ručně tvořené na míru s vůní připomínající kosmetiku Inglight nebo menstruační kalíšky a to včetně nejmenší velikosti pro mladé dívky i čistící ubrousky na kalíšky, když zrovna není po ruce tekoucí voda.

Autoři fotografií: Martin Goga, Lucie Desmond

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.