3 NEZVYKLÉ LETNÍ KOMBINACE, KTERÉ BYSTE MĚLI VYZKOUŠET

Rozmanitost módy dosahuje hranic nekonečna, ale co si budeme povídat, některé kombinace, materiály a kusy oblečení nás prostě nenapadne vzít jindy než v době, k níž se dle nepsaných pravidel vážou. Vybrali jsme tři takové a pokusíme se vám ukázat, že pravidla jsou od toho, aby se porušovala nebo aby se v módě vůbec nepsala. Stejně se na ně nebere zřetel.

Podprsenka a džíny

Řeč není o sportovní podprsence, ale o té úplně normální bezkošíčkové nebo o braletce. Právě ony vypadají zajímavě ve spojení s džíny. Pokud se do takového spojení chcete pustit, je dobré být si jistí teplým vzduchem, aby nehrozilo prochladnutí. Proto považujeme za nejlepší variantu high waisted džíny ve středně modrém odstínu, krajkovanou braletku a venku minimálně pětadvacet stupňů.

Zlatá a flitry

Přiznejme si to… kdy je čas zlatým flitrů a zlaté barvy samotné o sobě? O Vánocích. Pochopitelně. Jistý je ještě jeden fakt – zlatou v prosinci nikoho neohromíte. Když ji ale s plnou parádou obléknete uprostřed léta, doplníte letními doplňky, pozornost bude zaručena. Bát se nemusíte ani flitrů, i ty mohou v teplém počasí vypadat nevšedně a naprosto patřičně. Navíc – víte, jak perfektně se v nich bude odrážet sluníčko?

Kožená sukně a?

S koženou sukní či šortkami se to má velmi podobně jako se zlatou barvou. Na podzim a v zimě se v ulicích objevují velmi často, ale jakmile teploty přešplhají patnáct stupňů, na kůži si nikdo netroufne, protože je silná, hřeje a nedýchá. Do podmračených a chladných letních dnů se naprosto hodí. Vezměte k ní saténový krajkovaný top. Víc hot & cold už být nemůžete.

Zdroj fotografií: pinterest.com

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.