TLESKÁME CONVERSE ZA JEJICH UPCYKLOVANOU NOVINKU RENEW DENIM

Stejně jako pár Chucků i džíny jsou osobní záležitostí. Reflektují naše zážitky po celou dobu, co je nosíme. Converse propojuje tyto dva srdcové kousky šatníku a představuje upcyklovanou novinku Renew Denim.

Converse na cestě k udržitelnosti

Denimová kolekce je druhou edicí prezentující novou strategii značky nazvanou Converse Renew, jejímž cílem je vyvinout inovativní a více udržitelné způsoby výroby produktů Converse. Značka započala cestu za nositelnou upcyklovanou džínovinou před více než čtyřmi lety. Zaměstnanci Converse testovali výrobu svršků tenisek z různých recyklovaných materiálů pocházejících přímo z jejich vlastních šatníků. Prostřednictvím tohoto projektu zjistili, že zatímco jednotlivé kousky obuvi je možné vyrobit téměř z čehokoliv, ta opravdová výzva začíná v momentě, kdy je potřeba zhotovit desítky tisíc párů.

Konec starých džín na skládce?

Converse se proto spojilo s britskou udržitelnou vintage značkou Beyond Retro. Tato spolupráce umožňuje sezónně přetvářet desítky tisíc džínů na tenisky. Upcyklovaná novinka reaguje i na fakt, že džínové kalhoty jsou jedním z nejčastějších oděvů, který končí na skládkách. V Converse proto vyvinuli metodu, kdy jsou schopni z džínových kalhot vytvořit minimálně jeden pár Chucků. Džínovina na nové Chucky je rozdělena do tří odstínů modré. Stejně jako každé džínové kalhoty je však i každý pár Converse Renew Denim jedinečný. Upcyklovaná kolekce obsahuje vysokou a nízkou siluetu Chuck Taylor All Star. Kolekce Converse Renew Denim je v prodeji v obchodě Converse v Centru Chodov a u vybraných prodejců.

PROMOTION

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.