NEBOJTE SE VE SVÉM INTERIÉRU POUŽÍT BETON(OVÉ) DOPLŇKY

Přiznané trámy, cihly, trubky i beton. I do českých interiérů zamířil studený styl, který oslavuje stavební materiály a nechává jim nejenom užitou, ale i designovou funkci. Pokud se vám tento druh interiéru líbí, ale rekonstrukci neplánujete, vneste do svého domova třeba jen pár betonových doplňků.

Českou značku betonových interiérových doplňků založila Kateřina Dubovická, která má za sebou kromě vlastní módní značky i léta studia na inženýrský titul na Barcelonské univerzitě. Spolu se svým životním i obchodním partnerem, betonovým vizionářem Karlem Sochůrkem, a designérem a studentem UMPRUM Františkem Zelinkou společně od roku 2017 tvoří bytové doplňky z betonu a boří mýty, které se k tomuto stavebnímu materiálu vážou. V jejich podání beton překvapuje svou nádhernou barevností, lehkostí a čistotou, kterou ocení zejména minimalistické interiéry.

Součástí nabídky jsou vázy, držáky na zrcadla a misky za dostupné ceny, které korespondují s množstvím použitého materiálu. Miska přijde na 900 korun, zatímco váza na 2 900.

Zdroj fotografií: greyco.cz

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.