STOLNÍ LAMPA OD IVANY BAJGAROVÉ BY VAŠEMU ČTECÍMU KOUTKU SCHÁZET NEMĚLA

Keramika nás nepřestává udivovat. Může mít tolik podob! Jako další důkaz se nám na kopičku přidávají stolní, ručně malované lampy od české designérky Ivany Bajgarové. Pomocí fantazie, barev a šikovných rukou designérky na sebe lampy berou podobu hracích karet, kmenu stromu, mramoru nebo francouzského nadýchaného dezertu – makronek.

Stolek se svíčkou, která ve vás vzbuzuje příjemné pocity, a tlustá kniha uprostřed založená, která volá, ať si k ní konečně sednete pokaždé, jakmile jdete kolem. Hrnek s kouřem valícím se z právě uvařeného čaje, tabulka čokolády čekající na první ulomení, pohodlné křeslo, huňatá deka a designová lampa, která vám posvítí na všechna ta dobrodružství, jež se v knihách skrývají.

Opravdu precizně provedená lampa s nápadem by vám neměla chybět. Tedy pokud jste milovník dobrého designu, ruční práce a českých tvůrců. Keramické lampy designérky Ivany Bajgarové zapadnou do jakéhokoli interiéru. Kromě toho, že její široká nabídka prostě musí obsáhnout všechny interiérové styly, vyrábí šikovná designérka lampy i přímo na přání. Raději makronky, hrací karty, mramor nebo jemnou geometrii?

Zdroj fotografií: ivanabajgarova.cz

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.