ČELENKY DO VLASŮ HLÁSÍ HVĚZDNÝ COMEBACK

Čelenky umí zachránit nejen bad hair day, ale také dokáží dovést každý váš outfit k dokonalosti. Nosily je vaše babičky a maminky. Teď je nosí fashion blogerky a stal se z nich (zimní) must have. Doslova.

Na jaře a v létě vám látkové čelenky poslouží jako skvělý doplněk. Slušet budou jak dlouhým, rozpuštěným vlasům, tak i vyčesaným drdolům či větrem rozfoukaným mikádům. Uznáváme ale, že na letní outfity už je (trochu) zima. Tak se posuneme dál…

Nemusíte se jich totiž vzdát ani na podzim a v zimě. Vyměňte hedvábné šátky a čelenky za ty z teplejšího, ideálně vlněného materiálu, a je to.

Vybírat můžete z nespočtu střihů, barev, vzorů a zdobení. Od tenkých bavlněných, přes silnější pletené, až po čelenky z vlny, se kterými v zimě rozhodně nešlápnete vedle. Je libo čelenku s uzlem, perličkami či výraznou broží? Fantazii se meze nekladou!

PS: Pokud toužíte po opravdu originální čelence, nebo jste prostě nesehnali tu vysněnou, není nic jednoduššího, než si ji vyrobit. Nebo řekněme, spíše dozdobit. Kupte si v obchodě obyčejnou čelenku dle vašeho gusta. V galanterii dokupte potřebné kamínky, perličky, plstěné ozdoby a… zkrátka to, po čem vaše srdce prahne a pusťte se směle do díla! Úspěch je předem zaručen. Postačí dobré lepidlo, jehla, nit, pár hodin času a hlavně trpělivost!

Pokud toužíte po originální čelence, ale na DIY vás moc neužije, dovolíme si připomenout značku TeraMira brand, která má krásné a nadčasové čelenky. Pokud byste chtěli trochu zainvestovat, opomenout nesmíme značku PONER, jejíž čelenky dýchají luxusem.

Tereza Bartoňová
Zdroje: pinterest.com; ponerofficial.com

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.