OD NEW YORKU PO LONDÝN – TYTO ÚČESY VEDOU

Jak moc je pro vás účes důležitý? A do jaké míry ho vnímáte jako součást módních trendů? Účesy, které vedou napříč světovými metropolemi, nesou poselství jasné – česat se, ale nepřehánět to. Vždyť která žena chce působit dojmem, že se příliš snažila?!

Pozitivní zpráva hned na začátek – nejsou složité. Zvládnete je i když zaspíte. Tedy většinu.

Nízký culík

Uhlazený culík na temeni hlavy, který proslavily hvězdy jako Kim Kardashian nebo Kendall Jenner pusťte z mysli. Ženy, které mají kratší vlasy, méně času a styl si culíky češou nízké. Působí více trendy a nenuceně.


Bob

Už tolik let se zdařile drží mezi top dámskými účesy. Není se čemu divit – kulmou ho natočíte za pár minut, drdůlek z něj také vykouzlíte, ale hlavně, starost o něj je minimální.


Pěšinka uprostřed

Neladí ke všem typům obličeje a jednoduchá psychologická poučka říká, že ženy s pěšinkou uprostřed jsou přímočaré a upřímné. My bychom se spíše přikláněli k vlivu módních trendů. I když tedy máte k přímočarosti daleko, pěšinku uprostřed si oblíbit můžete.


Kudrlinky

Kdo se vám vybaví při pohledu na jemné kudrlinky dlouhých vlasů? Co třeba Carrie ze Sexu ve městě? Tak přesně ten druh kudrlin, které nosívala v oblíbeném ženském seriálu, se právě vrací do módy. Nebojte se podlehnout.


Nízký drdol

Má se to s ním podobně, jako s nízkým culíkem. Čas vám jeho úprava nesebere téměř žádný, kdykoli ho můžete opravit, nepotřebujete donutové výplně ani vlasy desítky centimetrů dlouhé. Na ozvláštnění zkuste použít retro sametovou gumičku!


Zdobení

Maxi sponky z 90. let, vítejte. Ať už je něčí náruč otevřená dokořán a jiní z nás raději před vaším návratem ustupují do pozadí, chápeme. Jednou to přijít muselo. Jedna výrazná sponka ostatně neuškodí snad žádnému dámskému účesu. Kolik jich přidáte navíc vy?

Zdroj fotografií:  @THESTYLESTALKERCOM

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.