10 TIPŮ NA VÁNOČNÍ WELLNESS DÁRKY – DARUJTE TROCHU KLIDU

Nepřicházíme s tipy na penziony, wellness centra ani hotely uprostřed hor. Wellness v našem podání jsou všechny ty malé-velké věci, díky kterým si dopřejeme pár minut odpočinku. Příjemná vůně hořící svíčky, kosmetické drobnosti a… spoustu dalšího. Dali jsme si velké předsevzetí: inspirovat vás, abyste prostřednictvím svých dárků letos na Vánoce rozdávali úlevu od stresu a odpočinek. Pomůžete nám ho dosáhnout?


Sójová svíčka Frangipani
690 Kč

Obdarujte své blízké v Česku vyráběnou svíčkou ze sójového vosku. Její krémová květinová vůně zahalí váš byt do příjemného klidu evokujícího pobyt v luxusním horském wellness centru. Doba hoření je slibována až na 38 hodin.


Kosmetický balíček Lush
700 Kč

Co potěší unavenou ženu víc než půl hodina strávená ve vaně s příjemnou vůní? Možná ještě to, když jí těch půlhodinek v jednom balíčku dopřejete víc. Golden Pear od Lush v sobě spojuje koupelovou bombu, koupelový olej a mýdlo na ruce a tělo. A co dalšího mají společného kromě balíčku se zlatou mašlí? Vaši pokožku zanechají hebkou a zklidní mysl.


Obnovující séra Calendula
994 Kč

Biofáze je speciálně sestavený komplex sér, které bojují proti konkrétnímu nedostatku pleti. Biofází se ošetřuje pleť ve 3 krocích použitím 3 sér v pořadí Geranium, Tymián a Calendula. Jejich předepsané pořadí je nutno pro maximální efektivitu dodržet. Mezi jednotlivými séry se dodržuje časový odstup 10 minut, aby se procesy v pokožce dostatečně aktivovaly.


Přírodní inhalant Climarome
269 Kč

Přírodní inhalant s éterickými oleji levandule, niaouli, borovice, máty a tymiánu poslouží ke každodenní inhalaci v období zvýšeného riziku nachlazení. Stačí nastříkat na polštář nebo na kapesník a následně vdechovat. Aromaterapie je nejen účinnou metodou boje s nachlazením, ale také příjemnou relaxační technikou.


Drúza celestinu
490 Kč

Madagaskar má spoustu krás, jednou z nich je také naleziště nebesky modrých okouzlujících celestinů. Nejvíce vyniknou v drobných drúzách, ve kterých zdobí jakýkoli interiér. Pozitivní atmosféru vnesou do předsíně, pracovny i odpočinkového koutku. Celestin je ideální volbou do období, kdy se toho děje příliš a člověk neví, kam dřív skočit. Zklidňuje.


Povlak na polštářek
179 Kč

Oživte svůj meditační koutek nebo jen oblíbené křeslo v rohu obýváku o pozitivní polštářek v pastelových barvách. Dobrou náladu šíří od prvního pohledu.


Vánoční svíce Carrière Frères
1 400 Kč

Limitovanou vánoční edici svíček značka odlévá do tmavě zelené skleněné nádoby a balí do cypřišově zelené krabičky se zlatým zdobením. Stálozelený jehličnan cypřiš, který může dorůst až do výšky 40 metrů, se totiž stal její hlavní ingrediencí, která atmosféru Vánoc do interiéru může přenést okamžitě a přetrvat více než 40 hodin.Vůně cypřišové svíčky je dřevitá, svěží, aromatická a evokuje sílu i vznešenost.


Rozmarýnové mýdlo Naturinka
od 55 Kč

Regenerační mýdlo do zimního nečasu nabudí svou rozmarýnovou vůní. Je vhodné k uvolňující koupeli po náročném dni. V ryze přírodním složení na vás čekají kokosový a ricinový olej, přírodní vitamín E a samozřejmě rozmarýnová esence.


Spirituální náramek Dhaara
340 Kč

Náramek, který ocení nejen milovnice jógy, ale i ženy, které rády ozdobí své zápěstí kvalitním přírodním šperkem. Spirituální náramek získává nádhernou modrozelenou barvu díky použitému azuritu. Azurit projasňuje mysl, odstraňuje komunikační bloky a pomáhá při detoxikaci.


Balzám na rty Kiehl’s
520 Kč

Balzám rty hydratuje, zklidní a na nočním stolku perfektně zapadne k vánočnímu hrnku, hygge románu a mističce s vanilkovými rohlíčky. Nádherný design obalu je dílem finské grafičky Janine Rewell.

Zdroj fotografií: archiv značek
ADVERTORIÁL + REDAKČNÍ TIPY

Leave a Reply