3 HLAVNÍ LETNÍ TRENDY V OBUVI 2019

Léto je tady a to v plné parádě. Pokud čtete naše články pozorně, určitě si vzpomenete na jeden, ve kterém jsme vám představovali letošní trendy a s ním i bílé tenisky, které si můžete vzít kdykoli a kamkoli. Pokud ovšem není 30 °C ve stínu. Pro tyto dny máme elegantnější řešení. Sandálky. Na klínku, na podpatku, bez podpatku, s páskem, bez pásku, no prostě vybere si každý.

Klasika mezi klasiky

Ale pěkně popořádku. Klasikou jsou páskové sandálky na mírně zvýšené podrážce, které můžete vzít k čemukoli. A když říkáme k čemukoli, tak opravdu myslíme k čemukoli. Od šatů, přes sukně až po kraťasy a trendové culottes. Seženete je prakticky ve všech provedeních od látkových přes eko kůži až po kvalitnější kožené. Vybírat můžete také ze spousty střihů a barev, záleží opravdu na vás. Za nás je ale dobré vsadit na jednoduchost, ideálními barvami jsou černá a nebo o něco jemnější hnědá, s těmi rozhodně nešlápnete vedle.

Zpátky do minulosti

Tento typ sandálků si určitě pamatují i naše babičky. Trendy se neustále opakují a v tomto případě je to skvělý krok zpátky. Řeč je o páskových sandálkách na malém, čtvercovém podpatku s volnou či plnou patou. Opět zde najdete obrovskou škálu střihů, různé materiály a barvy, se kterými se v tomto případě nebojte experimentovat. Tyto sandálky už nejsou tak univerzální jako ty výše zmíněné, ale neudělají o nic menší parádu. Naopak.

Nestárnoucí žabky jsou zpět

Žabky a klasické pantofle. Tyto boty známe a minimálně jeden pár vlastníme všichni. Není se čemu divit, jsou to boty, které obujete a jdete. Ve většině případů nejsou tak pohodlné jako například páskové sandálky, ale co si budem, k letním outfitům vypadají jednoduše skvěle. Navíc se v létě 2019 objevuje trend žabek na kočičím podpatku, pokud rádi zkoušíte nové věci, už víte, po čem se podívat.

Tereza Bartoňová
Zdroj fotografií: pinterest.com

Leave a Reply