3 PODZIMNÍ TRENDY 2019 Z MADRIDU

Jak Španělé vnímají módu? Jací jsou návrháři a co podle nich bude vévodit následujícímu podzimu a zimě? Vybrali jsme tři značky z madridského týdne módy a ukážeme vám to nejlepší, co předvedly.

madrd módní trendy podzim zima 2019 2020 (5)

1, Odstíny plné života

Když se budeme snažit popsat tento specifický odstín růžové se studenými kovovými odlesky slovy, moc dobře nepochodíme. Zato cihlově oranžová v kombinaci s hnědou je zřejmá na první pohled. Tyto dvě barvy spojuje jejich výraz, byť růžová na rozdíl od cihlové na dálku nekřičí, je jasné, že i tak má co říct. Na módní molo je vnesla značka Ángel Schlesser. Obě mají chuť se prát, obě mají chuť do života. Na zimním oblečení budou vypadat naprosto skvostně. Ale musíme přiznat, že ta růžová o něco lépe.

madrd módní trendy podzim zima 2019 2020 (2)

2, Nákrčníky a šály

Moises Nieto přesně vi, co by vám následující zimu nemělo chybět. Pořádný huňatý nákrčník. Objemný a chlupatý může být natolik, až si ho klidně spletete se svetrem omotaným okolo krku. Jednoduše čím výraznější šál, tím lépe. Ceníme tu praktičnost, protože kdo by rád, aby mu na krk táhlo?!

madrd módní trendy podzim zima 2019 2020 (3)

3, Přiznaná ženskost

Značka The2nd Skin Co. zkombinovala populární minimalismus s přiznanou ženskostí. Jednoduché linie šatů doplnila volány a mašlemi, které jasně evokují eleganci, hravost a exkluzivitu. Šaty z její podzimní kolekce vás mohou inspirovat, abyste také oblékla model, který vynese do nebes vaši ženskou postavu i duši. Model, ve kterém se budete cítit jako moderní princezna.

madrd módní trendy podzim zima 2019 2020 (4)

Zdroj fotografií: vogue.com