3 PODZIMNÍ TRENDY 2019 Z PAŘÍŽE

Paris Fashion Week. Tolik módy během tak málo dní. Nekonečno inspirace, kterou přestáváme vyhlížet jen na módních molech, ale také v řadách návštěvníků. My byli zvědaví, co nosí pařížanky letošní podzim, tak jsme propátrali snímky streetových fotografů a všimli si třech základních trendů, na kterých se Francouzky shodly.

Maxi

Sukně, které přechází do vlečky posouvající se po zemi, péřová boi a vlněné šály o dobrých dvou metrech, které by zahřály i více lidí najednou. Kožené kabáty zděděné po dědovi, který vážil alespoň o 80 kilo víc, široké nohavice, které definitivně mávají slim střihu. Pařížanky předvedly, že kráčejí o krok napřed a drží si tak svou pověst nápaditého, módu udávajícího národu. Oversize v jejich podání dosahuje úplně jiných rozměrů. Maxi rozměrů.

Cihlová

Odstín podzimních dýní i stavebních cihel se stal mezi Francouzkami populární. Barva sluší brunetkám, blondýnkám i zrzkám a pasuje do podzimní nálady. Viděli jsme ji na plisovaných šatech, doplňcích i koženém kompletu kalhot a bundičky.

All beige bags

The Pouch z dílny Bottega Veneta, o které se předpovídalo, že svět módních žen osloví, se to povedlo. Objevila se na všech týdnech módy, streetoví fotografové ji zachytili tolikrát, že jsme to brzy přestali počítat. Jeden z jejích základních odstínů je pochopitelně béžový. Do béžova ladily návštěvnice Paris Fashion Week své kabelky, i když zrovna o it bag podzimu 2019 nešlo.

Přečtěte si také: Kabelka, bez které si módní svět nedokáže představit podzim 2019

Autor fotografií © Jonathan Daniel Pryce pro Vogue

Leave a Reply