3 TIPY NA LETNÍ KOSMETICKÉ POMOCNÍKY

Letos se to tak úplně nezdá, ale léto zatím přeci jen nekončí a dovolenou má mnoho lidí ještě před sebou. Výlet na kolech, letecká dovolená u moře nebo výstup v horách – drobní kosmetičtí pomocníci se vám do kabelky nebo batohu hodí pokaždé stejně.

Tuhý opalovák

Možná nesnášíte zdlouhavé roztírání opalovacích mlék nebo jen milujete zkoušet nové věci. V obou případech vám rozumíme a pouze přikyvujeme – máme to stejně! Proto oceňujeme nápad vytvořit tuhý opalovací přípravek, který se používá ve sprše. Nevýhoda? Abyste spolehlivě ochránili celé tělo, spotřebujete jednu třetinu balení. Takže tento kvádr vystačí na troje nanášení.


Tělový peeling

Tělové peelingy se často prodávají ve velkých skleněných dózách, které si o převážení zrovna neříkají. Byla by však škoda jen kvůli vycestování omezit péči o své tělo. Tuhý tělový peeling z letní kolekce LUSH s vůní pačule, černého pepře a vanilky můžete hravě strčit do kosmetické taštičky, na váze nic nepřidá a vaše pokožka o nic nepřijde.


Šampuk

Mořská řasa, sůl a citrón – kombinace létem a mořem nabitého tuhého šampónu na vlasy, který dokonale vyčistí vlasovou pokožku a dodá vlasům trochu lesku. Těšte se na vůni jasmínu a květu pomeranče a na vlasy čisté, hebké, vyživené i lesklé!

Zdroj fotografií: cz.lush.com

Leave a Reply