5 DŮVODŮ, PROČ NOSIT BODY

Už jste uvažovala o pořízení body? Tento kousek oděvu se nedávno znovu objevil v módních časopisech jako novodobý trend. Proč a jak si našel oblibu u současných žen? Nechejte se přesvědčit, že i vy nutně potřebujete body.

Ochrana bederní oblasti

Spousta žen nosí body kvůli problémům v ledvinové oblasti nebo s dalšími orgány v břišní oblasti, které jsou náchylné na chlad. Zejména pokud máte v oblibě kalhoty s nižším pasem nebo kratší bundičky, body vám mohou zásadním způsobem ochránit zdraví.

Stop odhaleným zádům

Nosíte upnuté džíny? Už jste určitě zažili, jak obtížné je zasunout tričko, potažmo tílko do kalhot. A pokud se to povede, stačí se sklonit a všechno je zase tam, kde bylo původně. Dámské body se zapíná až v rozkroku, slouží-li jako spodní prádlo, není možné, aby se vykasalo. Zejména v zimních měsících oceníte tyto skvělé vlastnosti body.

Formování postavy

Jednolitost body jako spodního prádla znemožňuje vybouleniny na oblečení. Skvělé je využití body jako stahovacího prádla. Body formuje břiško a pas, vytvaruje krásné ženské křivky. Skvělé je na schování povislého bříška po porodu nebo náhlém zhubnutí. Díky body můžete vypadat krásně i ve večerních šatech, i v domácím oděvu.

Body sluší všem

Body je zpátky ve hře! Nejedná se jen o nějaký podivný výstřelek. Nedávno se body z minulosti dostalo i do šatníků dneška. Jeho výhodou je hlavně to, že neexistuje postava, které by neslušelo. Krásné body pod denním oblečením nemůže v běžném dni nic zkazit.

Jsou krásná a módní

Módní comeback body do skříní dneška proběhl ve velkém stylu. Body už nejsou jednoduché spodničky, ale jejich živůtky jsou už o mnoho kroků dále. K dostání je mnoho modelů body; nabírané s kanýry, volánové s krajkou, společenské i volnočasové varianty. Hlavně body nefiguruje v šatnících jako spodní prádlo, ale jako plnohodnotný oděv nahrazující top.

Zdroj obrázků: intimidea.cz

Leave a Reply