5 PRODUKTŮ V KABELKOVÉ VELIKOSTI, NA KTERÉ NEDÁTE DOPUSTIT

Přiznejme si to, dámská kabelka bývá těžká. Pokud do ní přihodíte skleněný flakón plný parfémové vody, rozhodně ji to nepomůže. Našli jsme tři produkty, které se vejdou i do malého psaníčka a zároveň budou šikovnými pomocníky. Ať už budete kdekoli, s kýmkoli a s jakoukoli kabelkou.

FEATURED-whats-in-my-bag-mel-1300x867

1, Zklidňující roll-on

Bio roll-on od značky Saloos se vyrábí v několika kombinacích. Jednou z nich je varianta Antistres, která je namíchaná tak, aby vás formou malé aromaterapie zklidnila, uvolnila a navodila dobrou náladu. Použití roll-onu je snadné, stačí jím potřít pulzní body jako je zápěstí, spánky nebo krk. Antistres v sobě spojuje vůni meduňky, rozmarýnu a levandule.

aroma-roll-on-antistres

2, Neviditelné kalhotky

Bezešvé kalhotky střižené laserem nejsou vidět ani pod sebeuplejšími bodycon šaty. Proto jsou jasnou volbou pod všechny obepnuté sukně, kalhoty i šaty, ve kterých se chystáte vyrazit ven. Navíc se dají složit do velmi malého balíčku, takže je můžete mít jako náhradní trvale u sebe. Na jejich prodej se specializuje Lindex.

vKoEEb

3, Kapesní odstraňovač skvrn

Nepříjemnost, která se běžně stává. Chvátáte u oběda nebo si drknete do stolu, rozleje se čaj, káva nebo vám do klína spadne otevřený fix. Fleky a skvrny jsou na světě. Místo toho, abyste běhala na dámské toalety a tam se navlhčeným toaletním papírem snažila flíček dostat pryč, stačí z kabelky vytáhnout kapesní odstraňovač. V zahraničí poměrně běžně dostupný produkt, u nás je však docela oříšek ho sehnat.

kapesni-odstranovac-skvrn-x6-instant-3-kusy-v-baleni

4, Rozjasňující korektor v tyčince

Korektor všechny dobře známe, když najde své místo i ve vaší kabelce, možná už se ho nikdy nebudete chtít vzdát. Nejen že si pomocí něho můžete rozjasnit obličej kdykoli během dne, ale pomůže i v momentech, kdy se vám najednou na čele vyklube červený pupínek. Varianta v tyčince se vám navíc bude snadno a rychle používat.

max-factor-mastertouch-korektor___23

5, Ústní sprej

Umí vlastně to stejné, jako žvýkačka. Ale pravdou je, že žvýkačka se v mnoha situacích jendoduše nehodí. Pokud si tedy nejste jistá svým dechem před důležitou schůzkou, stačí si nenápadně o samotě stříknout do pusy. Ústní sprej chutná podobně jako ústní voda a má také dezinfekční účinky.

altermed-salvena-ustni-sprej-pro-svezi-dech___31

Zdroj fotografií: notino.cz , krasa.cz , thebeautylookbook.com , darlingmagazine.org