5 ZPŮSOBŮ, JAK OBOUT BIKER BOOTS

Jsou drsné a rockerské, ale může to být jejich velkou výhodou. Kromě roztrhaných kalhot se dají obléknout na mnoho jiných způsobů. Dneska jsme tu od toho, abychom vám je ukázali.

jak se nosí biker boots

Jako biker boots označujeme černé robustní boty s větší podrážkou zhruba ke kotníkům. Často je zdobí celá řada přezek nebo kování. Ostatně čím víc stříbra na nic, tím více jsou punkové. Biker boots byly původně určené pro motorkáře, dnes představují také obutí vhodné do města.

1, S květovanou sukní

Jejich robustnost jsme naznačili už v úvodu. Milovníkům módy je tak jasné, že spojení s plisovanou květovanou sukní zní jako naprosto ideální. Kontrast ženské jemné sukně z lehkého volného materiálu s drsnými černými koženými botami je prostě to, co milujeme.

jak se nosí biker boots (1)

2, S kalhotami jen po kotníky

Biker boots většinou sahají lehce nad kotníky, takže když je obujete k sedmiosminovým kalhotám, dostanete perfektní spojení. A varianta s roztrhanými zkrácenými džínami? Zní naprosto božsky.

jak se nosí biker boots (2)

3, S džínovou mini

Denim, přezkové biker boots a minisukně? Kombinace, která jednotlivé kousky vynese do nebe! K džínové mini do pasu přidejte ještě kožený pásek a pánské triko s logem metalové kapely. Víc už to nejde…

jak se nosí biker boots (3)

4, V duchu čím víc, tím líp

Kožené boty, legíny, sukně, křivák, kabelka nebo cokoli jiného. Pro opravdu motorkářský vzhled spojte více kožených nebo koženkových kusů dohromady. Zápěstí a uši doplňte výraznými stříbrnými šperky a nezapomeňte na kouřové kočičí líčení. PS: Pokud máte dojem, že by vás pak klidně mohli obsadit na novou Bond girl, nejste daleko od pravdy…

jak se nosí biker boots (4)

5, S krajkou

Podobně jako květovaná sukně v úvodu, i krajkované šaty vypadají s drsnými biker boots skvěle. Kontrast s ryze ženskou látkou jejich efekt zmírní a vám dodá look streetové holky, která to prostě umí. Co si budeme nalhávat, která z nás by nechtěla být novou it girl?

jak se nosí biker boots (5)

Zdroj fotografií: pinterest.com