7 TIPŮ NA TY NEJSTYLOVĚJŠÍ COFFEE TABLE BOOKS

Některé knihy si kupujeme, abychom je rychle zhltali a dostali se na konec. Ostatní proto, aby nám byly dobrým zdrojem nestárnoucích informací. A jiné, aby zdobily naše knihovny, noční a konferenční stolky, Instagramové fotky a my v nich mohli jen tak bezcílně listovat a těšit se nádherným tiskem, fotografiemi, poutavými krátkými texty. To jsou coffee table books.

Maison: Parisian Chic at Home

Když jsme se zalistovali do této knihy, už nás téměř ani nezajímalo, kolik stojí. Je prostě tak perfektně graficky zpracovaná, poutavá a obsahuje spoustu zajímavých informací, že jí musíme mít. Provede vás tipy a triky, jak vnést do svého domova trochu francouzského stylu, názorně, stylově.


The Lives of 50 Fashion Legends

Nakladatelství Fashionary se specializuje se vizuálně atraktivně zpracované knihy o módním businessu. Tato shrnuje životy padesáti módních legend včetně Coco Chanel, Karla Lagerfelda nebo Miuccii Prada. Kupte si jí, pokud chcete rozšířit své obzory o módních návrhářích a jejich kariérách.


Iconic: The masters of Italian Fashion

Novinka fashion ilustrátorky Meghan Hess, která má na kontě legendární knihu Coco Chanel nebo Šaty, je k dostání zatím pouze v angličtině. Představuje základní italské designéry a jejich signifikantní looky. Téměř žádné čtení, jen prohlížení módních ilustrací, které vás vtáhne do italské módy.


Blossom

Květiny suché, řezané, živé patří k našim životům a rozhodně by měly patřit do našich domovů. Kniha nabídne fotografie velkolepých kytic a návody, jak se naučit vázat vlastní neotřelé květinové výzdoby.


The World according to Karl

Citáty a výroky Karla Lagerfelda uceluje kniha v typickém černo-bílém designu, který módní legendu proslavit u stejnojmenné značky i pod módním domem Chanel. Ponořte se do mysli Karla a oživte si v sobě vzpomínku na něj.


Cosy The Bristish Art of Comfort

Možná vás Hygge už netáhne, nebo si jen libujete v knihách o tom, jak žít prostě dokonale podle jednotlivých států. V obou případech zařaďte do své knihovničky Cosy, která vám poodhalí tipy na vytvoření britských útulných chvil.


The Parisian Filed Guide to Men’s Style

Červená zaoblená kniha s názvem Se šarmem Pařížanky vás dozajista není cizí. Pokud se rádi přiučíte něco o pánském stylu, stejná autorka sestavila také knihu o mužích. Pro muže i pro ženy.

Zdroje fotografií: amazon.com

Leave a Reply