#ALLWHITE JE AKTUÁLNĚJŠÍ NEŽ KDY DŘÍV

Pro koho je typické nošení celobílých outfitů? A jak si takové oblečení můžete obléknout, abyste nepůsobily jako cukrové panenky? Přinášíme spoustu inspirativních žen, které vám dokážou, že all white může být stejně tak chic jako all black. Možná ještě o kousek víc.

Odkud jen tu bílou známe…

Bílými outfity prosluli tenisoví hráči. Původně nosili bílou proto, aby se vyhnuli viditelným skvrnám od potu, v dnešní době je bílý outfit při vstupu na kurt nutností. Bílou ale nosí i návštěvníci tenisu, velmi dobře tento trend můžete pozorovat během Wimbledonu. Stala se jednoduše nepsaným dress codem. Jen v roce 2019 se tam ukázaly obě vévodkyně – Kate oblékla bílé šaty, Meghan smetanové sako.

Bílá znakem čistoty a sebevědomí

Kdo si dovolí obléknout all white outfit, vysílá svému okolí zjevné poselství – nebojí se. Nemá strach, že na bílé halence přistane flek od ranní kávy a na sukni rajčatové pesto od oběda. Je ale velmi dobré to také dodržet. Nic nebude vypadat hůře a nestylověji jako poskvrněné bílé oblečení. Podle psychologie barev bílá symbolizuje čistotu, nevinnost a celistvost.

Jak na bílo-bílý outfit

Zásada první – ujistěte se, že dáváte dohromady kusy se stejným odstínem bílé. Nejpodobnější odstín získáte, budete-li kombinovat oblečení podobně staré a z podobného materiálu. Bílá na kůži vypadá mnohem žlutěji než na bavlněné košili. Obchody často také rozlišují dva druhy bílé – optickou a přírodní. Optická bude vždy působit o několik stupňů běleji. Záleží na vás, které dáte přednost. Ale pro tu, pro níž se rozhodnete, použijte na všech kusech.

A dál? Žádná věda. Bílá košile zavázaná na uzel a potrhané denimové šortky? Skvělé! Bílý kardigan, paper back kraťasy a crop top? Ano! All white outfity neodmyslitelně patří k teplému letnímu počasí, působivé ale budou i v zimě.

Zdroj fotografií: pinterest.com

Leave a Reply