AUTORSKÁ TVORBA Z BAMBUSU I HEDVÁBÍ – COCAT

Česká tradice, řemeslo, preciznost, originalita a značky, které mají smysl. A právě takové vám pravidelně představujeme. Dovolte nám nyní představit další kvalitní českou značku, jenž byla založena oborem zkušenou ženou a maminkou. A právě mateřství bylo rozhodujícím impulzem k založení značky. Představujeme vám COCAT!

Pod názvem i tvorbou značky COCAT naleznete ženskost, jiskřivost, hravost a inspiraci jménem Coco. Základ při tvorbě kreativní tvůrkyně značky Lucie Hvězdové tvoří originální pohodlné autorské střihy a důkladný výběr oděvních materiálu, z nichž jsou všechny oděvní kousky tvořeny. Většinu materiálů Lucie hledá na českém trhu oděvních materiálů, ale také v Itálii. Nejčastěji užívané složení materiálů je bavlna, bambusové tkaniny, hedvábí a vlna. Značka nevyniká tvořením sezónních kolekcí a větším počtem kusů, právě naopak! Zakládá si na individuálním přístupu ke svým zákaznicím, originalitě a jedinečnosti. Jste-li rádi originální a chcete-li vlastnit unikátní kousek, neváhejte. Šití na objednání a s ním spojená exkluzivita jsou u Lucie a COCAT prioritou.


V tom, co vytvářím, nacházím smysl, nejen osobně, ale i s ohledem na českou oděvní tradici a řemeslo. Mám radost z vlastní poctivě odvedené práce a ze zákaznic, které se vracejí a díky oblečením COCAT se cítí jedinečné.

– Lucie Hvězdová

Prohlédnout si svěží a módní kousky značky můžete na eshopu, či v jednom z designových obchodů, kterými jsou CVRK, Srdcofka, Takkam design shop, Fairly Local Design shop a Originál design shop.

Zdroj fotografií: facebook.com/pg/CoCat.cz/