BEZ ČEHO NEDAJÍ STYLOVÉ ITALKY NA PODZIM 2019 ANI RÁNU?

Ty nejstylovější ženy Itálie se v září sešly na milánském týdnu módy. Štěstí, že nebylo příliš velké teplo, díky čemuž ženy musely natáhnout svetry, kabáty i kozačky. Díky přízni počasí se tak můžeme inspirovat jejich nápaditým stylem na podzim strávený ve studených českých ulicích.

Béžová

Proč měnit něco, co funguje? Béžová barva se nosí celosvětově, vypadá uhlazeně a stylově. Sluší Američankám, stejně jako Italkám nebo Češkám. Odstínů má (popravdě řečeno) daleko více než šedá a dohromady tvoří většinou velmi příjemné spojení. Do odstínu slonové kosti, přes cappuccino, šedobéžovou až ke camel odstínu – Italky použily všechny.

All leather

I s tímto trendem se už nějakou chvíli setkáváme nehledě na světadíl či zemi. Pokud někdo umí nosit dlouhé kožené kabáty s noblesou a se zachováním veškeré ženské elegance, potom jsou to opálené Italky, které přidají červenou rtěnku, tenké podpatky a zajímavou kabelku. Tabu, že kůže se s kůží nekombinuje, zde padá a ztrácí se v tyrkysových vodách italského moře.

Úplně vpravo je outfit doplněn o poslední it bag.

Přítelovo šatník

Dělají to Francouzky a dělají to i Italky. Na první pohled se zdá, že si sako či kabát vypůjčily ze šatníku svého partnera. Ten někdy kráčí vedle nich a je zřejmé, že to není jeho velikost. Jindy jsou dost možná single. Pánské prvky prostě řadí do svého vlastního šatníku. Pomáhají jim dotvářet trochu ležérnější styl. A také jsou poslední rok dost v kurzu. Must have piece? Sako s jemným proužek příliš velké v ramenou.

Cihlová

Odstín připomínající zašlé cihly si italské ženy vypůjčily ze svých starých historických domů. Perfektně ladí k podzimní paletě, k jejich opálené pleti a často také k na blond barveným vlasům. Zdá se, že pokud nějaký kousek opravdu k cihlové patří, hlasují Italky pro béžové lodičky. Než se zasníte nad výletem do stylem neodmyslitelně poznamenané Itálie, všimněte si ještě hnědé béžové it kabelky na levé fotce. Je to už pár týdnů, co jsme psali, že bez ní to letos na podzim nepůjde. A vida…

Přečtěte si také Kabelka bez které si módní svět nedokáže představit podzim 2019

Autor fotografií Phil Oh pro Vogue.com

Leave a Reply