BIORYTHME DOKAZUJE, ŽE PŘÍRODNÍ CESTOU TO JDE NA STO PROCENT

Důkazem, že přírodní kosmetiku lze vytvářet opravdu ryze z přírodních surovin a dodržovat všechny správné postupy, je česká značka Biorythme. Nabídne vám skvělé voňavé deodoranty, balzámy na rty a pleťové krémy. Prodanými produkty to pro ni ale nekončí, za navrácení vypotřebovaných obalů vás odmění a podporuje tak snížení plýtvání plastovými obaly.

Od dětského snu k vlastní značce

„Nápad vyrábět svoji vlastní kosmetiku jsem dostala asi před dvaceti lety. To se může zdát jako nadsázka, když vezmu v úvahu, že mi bylo sotva třicet, ale je to pravda,“ těmito slovy začíná vyprávět svůj příběh Aneta – majitelka, vývojářka, výrobkyně, grafička, balička a hlavně zakladatelka značky Biorythme. Kosmetika ji provází vlastně už od dětství. Jako malá si založila firmu, která prodává kosmetiku přes katalog. Vystudovala chemickou školu a doma vyráběná přírodní kosmetika se stala oblíbeným dárkem, kterým obdarovávala, jak sama říká, každého, kdo se okolo ní jen mihnul.

Deodoranty, které opravdu fungují

Gró celé značky tvoří přírodní deodoranty, které neobsahují hliník, silikony, ani žádné další zbytečné a tělu neprospěšné látky. Úplně první deodorant s pačulí, mátou a rozmarýnem dnes představuje bestseller. Hlavní ingrediencí všech deodorantů je voňavé kakaové máslo v potravinářské (tedy té nejvyšší) kvalitě. Další nezbytnou složkou je jedlá soda a kromě esenciálních olejů nesmíme zapomenout ani na dvě kouzelné složky – Trierhyl Citrate a Farmesol. Postupně se sbírka deodorantů rozrostla o další vůně, mezi které patří například Růžová zahrada, Levandulové pole, Citronová meduňka a mnohé další.

Po úspěšných deodorantech následovaly také pleťové, opět stoprocentně přírodní, krémy a tyčinky na rty.

Stoprocentní a podnikavá

Biorythme je, jak už jsme několikrát zmínili, stoprocentně přírodní, ručně vyráběná kosmetika. Je 100% vegetariánská, není testovaná na zvířatech a mimo jiné neobsahuje vazelínu, silikony, palmový olej, parafín a další chemické látky. Receptury jsou vymýšleny tak, aby neobsahovaly konzervanty – jedná se o „samokonzervační“ kosmetiku. Pokud jste stálým zákazníkem značky a hromadí se vám doma vypotřebované obaly, potěší vás recyklační program, který se vám odmění voucherem na další nákup. Vysbírané obaly Biorythme následně plní vlastními svíčkami.

Zdroj: biorythme.cz
Tereza Bartoňová

Leave a Reply