BLÝSKNĚTE SE LETOS NA VÁNOČNÍM VEČÍRKU V KALHOTÁCH

Kožené mini, tylové midi i výšivkou pokryté maxi sukně milujeme. Jen jsme si tak říkali, nebylo jich už dost? Co letos strávit vánoční večírek nebo silvestrovskou párty trochu pohodlněji v kalhotách?

Ten, který nezklame

No přece satén! Kalhoty ze saténu pořídíte většinou ve zvonovém střihu. Lehkému, vzdušnému a lesklému materiálu, jakým je právě satén, totiž tento střih nejvíce sluší. Dává mu dostatek prostoru na vyniknutí. Každý ohyb na saténových kalhotách je žádoucí. Díky němu dochází k působivé hře světla a stínu. Univerzální rada pro nákup a nošení saténových kalhot zní: ať vám dobře sednou v pase a přes boky. Doplnit je můžete dle svých možností a preferencí – bílou halenkou, obepnutým crop topem a troufáte-li si, postačí krajkované body. Tedy na silvestrovskou párty v klubu, ne na předvánoční večírek s obchodními partnery vašeho zaměstnavatele.

Alobal, nebo ne?

Vypadá to jako alobal. Leskne se to jako alobal. Ale alobal to není. Co je to? Parádní nápad na večírkové kalhoty, které sice během běžných dní do kanceláře úplně neunosíte, na jakékoli párty však spolehlivě zabodují. Perfektně fungují s černým vrškem a jehlovými podpatky.

Protor pro plisé

Co vám plisované kalhoty mohou zaručit je maximální pohodlí. Plisé vzniká skládáním látky, které se pak fixuje. Ve výsledku se tedy látka vždy vrátí zpět. Můžete v nich bezostyšně vylézt na pódium a seskočit zase dolů, pustí vás. Kolem nohou se budou příjemně vlnit podobně jako satén, ale komfortem na nošení se posouvají oproti saténu o několik příček výš. Klidně volte zkrácenou variantu pod kolena. V klubech a restauracích vám určitě zima nebude a s lehkým topem potom takový model unosíte i během letních dní.

Tutovky

Obléknete-li na jakoukoli večerní společenskou událost flitrované kalhoty, rozhodně se nemusíte obávat, že byste nebyla dostatečně večírkově vyladěná. I tady se nebojte sáhnout v prodejnách raději po zvonovém střihu, budete se v něm cítit pohodlněji a světe div se – považujeme ho za více nadčasový. Druhá cesta, elegantnější, ale stejná sázka na jistotu je all white outfit. Bílé skládané kalhoty, bílé sako, top nebo košile bude vždy dostatečně dobrá. Pro firemní loučení s uplynulým rokem, pro návštěvu divadle, recepce, vernisáže i na Silvestra.

Zdroj fotografií: pinterest.com

Leave a Reply