ČESKÉ A DOBŘE STŘIŽENÉ – TAKOVÉ JSOU ŠATY Z REBELION STORE

Rebelion store byl původně brněnský kamenný obchod, který sdružoval módu českých návrhářů. Později se jeho vedení pustilo do vlastní kolekce. Šaty, které nabízí na e-shopu, zaujmou svou jednoduchostí, propracovaným obepnutým střihem a basic i méně všedními barvami.

rebelion store šaty (1)

Sázka na zemi původu

Rebelion ve své kolekci (nejen) šatů sází na jednoduchost, která jen tak z módy nevyjde a také na českou výrobu. Materiál na svou kolekci odebírá od českého dodavatele a v České republice produkty také nechává šít. Hlavním znakem šatů se zdá být prodloužený zadní díl. Ten se postará o trochu nevšednosti a dodává šatům mladistvý styl hodný běžného městského looku. Kromě tradičních odstínů bílé, černé a krvavě červené, najdete šaty také v tlumené šeříkové nebo hořčicové.

rebelion store šaty (4)

Lichotivá jednoduchost

Střihovým pojetím šaty od Rebelion store jednoznačně cílí spíše na mladší ženy se zpevněnou postavou. Velikosti nabízí také pouze tři nejmenší – XS, S a M. Šaty jsou všechny velmi obepnuté, což je vítanou změnou v záplavě oversize kolekcí. Nosit se dají elegantně, jako spodní část pod sako nebo streetově se sportovními teniskami. Jaká volba vám bude bližší?

rebelion store šaty (2)

Zdroj fotografií: rebelion.cz