ČESKÉ AUTORSKÉ ŠPERKY PLNÉ JEMNOSTI A ŽENSKOSTI

Hravé, veselé, nevšední, s vysokou dávkou jemnosti a ženskosti. Takové jsou české autorské šperky Babioles, které jsou od základu navrženy a vytvořeny v malé domácí dílně. Ještě je neznáte? Napravte tu chybu a pořiďte si i vy nevšední kousek, ve kterém se snoubí skvělý design a kvalitní práce.

Vyrobeno s vášní a láskou

Autoři šperků, Petra a David, do každého kusu vkládají nejen kus sebe, ale dokáží v něm odrazit také lásku a péči, kterou prožívají jako životní partneři a jako rodiče malého syna. Každý šperk z jejich dílny tak vyzařuje něco, co všichni milujeme. Jemnost, ženskost, preciznost, kvalitu a navíc dokáží zachytit vzácný i všední moment v našem životě. Ať už sami sobě pro radost, nebo darem svým blízkým, darujete díky šperku či doplňku od Babioles něco od srdce, s kusem vaší duše. Oba autoři mají rádi umění, hudbu a cestování. O inspiraci při tvorbě tedy nikdy nemají nouzi. Jejich šperky mají dělat především radost a určitě vás nikdy nebudou nudit. A proč vlastně název Babioles? V překladu z francouzského jazyka můžeme slovo přeložit jako tretka, tedy drobnost. Právě drobnosti dělají ženu neobyčejnou, originální, krásnou a dokáží zpestřit její život i vzhled.

Nová kolekce For moms

Už z překladu je jasné, že jde o kolekci vytvořenou speciálně pro maminky. A možná právě protože je jejich autorka Petra sama maminkou, skvěle vystihují pocity a smysl každé maminky. Náušnice s přívěsky motivu dětí jsou nejen něžné, hravé a veselé. Jejich důraz na detail a volba materiálu zaručí kvalitu, dlouhou životnost, pocit jedinečnosti a hrdosti – jsem máma! Na výběr jsou samozřejmě kusy jak pro maminky holčiček, tak chlapečků. Autoři zkrátka myslí na všechny.

Z čeho jsou vlastně šperky kolekce For moms vyrobeny? Jde o šperkařský materiál Gold Filled, který má dlouholetou tradici v USA, Austrálii a Velké Británii. Je směsí mosazi a zlata, díky kterým disponuje větší odolností a kvalitou než je tomu u jiných postupů zlacení šperků. Navíc žádné šperky od Babioles neobsahují nikl ani olovo. Pokud jim budete věnovat potřebnou péči, při denním nošení budou stále jako nové a v plné své kráse budou zdobit svou nositelku.

Skvostné tématické kolekce

Kolekcí šperků pro maminky to však nekončí. Vybírat můžete také z ostatních skvostných kolekcí autorských šperků. Kolekce Soleil inspirovaná barvami slunce, jeho východy i západy od Azurového pobřeží přes rozpálenou Saharu vás nadchne svým detailním vypracováním a kreativním pojetím designu. Dále pak kolekce Pearl, která oslavuje ženskou krásu, jemnost a něžnost. V neposlední řadě u Babioles najdete také Tiny Bracelet, populární jednoduché a jemné náramky, které jsou vyrobeny ze šňůrek pravého hedvábí Pongé a zdobeny komponenty z rhodiované mosazi, cínu, oceli nebo komponenty známé značky Swarovski. Další žhavou novinkou je pak kolekce nazvaná Veronika, která je pojmenována podle mladé české populární blogerky Veroniky Tázlerové.

Vybrat si svůj nový šperk můžete jednoduše u Šperky Babioles na prodejním webu rukodělných výrobků Flér.cz, nebo pomocí zprávy na instagram účtu Babioles šperky.

Zdroj fotografií: instagram.com/babioles_sperky
PROMOTION

Leave a Reply