ČESKÉ POHODLNÉ PRÁDLO, DO KTERÉHO MŮŽETE SLADIT CELOU RODINU

Neotřelé, vtipné, roztomilé a stylové vzory hrály v úspěchu české loungewear značky velkou roli. Jen vytříbený design by však nestačil. ELKA pro své trenýrky vybírá prémiové přírodní materiály, šije v Česku a naslouchá zákazníkům. Žádné klišé. Realita, kterou dnes úspěšná tuzemská značka vytváří den co den.

Skromné začátky a razantní obrat

První trenýrky ušila maminka tehdy patnáctiletého Jakuba Kofroně, který nápad uchopil a začal přetvářet ve značku. Po prvních pokusech prodeje přes distributory během střední a vysoké školy přišla přelomová výhra studentské firmy roku na VŠE. Ta značce ELKA dopomohla k tomu, že se dnes vyskytuje hned na třech trzích – českém, slovenském a polském.

Tradice i experiment

Nabídka je tak široká, že do českých designových trenýrek klidně můžete obléknout celou rodinu. Stálý sortiment pracuje s tradičními ověřenými vzory – kostkou, proužky nebo puntíky, které doplňují jednobarevné modely. A když přijde ta pravá chvíle, zařadí značka oblíbené vánoční, velikonoční nebo valentýnské kolekce, které se hemží srdíčky, soby, kraslicemi nebo vločkami. Pro pány jsou k dispozici trenýrky, boxerky, škrabošky a potom celé sety na spaní. Dámy mohou vybírat z trenýrek, škrabošek, pyžámkových kraťásků, tílek a rovněž celých setů. ELKA myslí také na děti a i pro ně má přichystanou řadu dětských trenýrek, které můžete sladit k těm vlastním.

Je to jasné, ale stejně to chceme slyšet

Nebo vy snad? Všechny trenýrky ELKA vyrábí v Česku a to včetně odběrů knoflíků nebo nití, které taktéž pochází z tuzemska. Značka pracuje s přírodními materiály: bavlněným saténem, MicroModalem, viskózou a při šití dbá na to, aby nevznikal zbytečný střihový odpad.

Vizí ELKY je rozzářit každý šuplík se spodním prádlem a stát se mezinárodní značkou loungewear.

www.elka-underwear.cz

ADVERTORIAL

Leave a Reply