DECENTNÍ ŠPERKY DNEŠNÍ DOBY – TO JE LESVAR

Decentně a minimalisticky. Tak působí šperky od české značky LESVAR. Nahlédněte do světa šperků převážně ze stříbra a mosazi, kde prim hraje jednoduchost, dokonalé provedení a čistý design, které doplňuje možnost vyražení vlastního motivu na přání.

lesvar české šperky (2)

LESVAR na scéně

Mladá česká značka šperku LESVAR má za sebou velký úspěch. První říjnový týden doplnila jedinečnou přehlídku spodního prádla LNK Rules, která se konala v Botanické zahradě Univerzity Karlovy. Šperky se vyznačují minimalistickým provedením, které ideálně pasovalo k rozmanitosti krajek na spodním prádle. Za značkou stojí duo šperkařek Terezy a Julie, které se stará o to, aby každý šperk byl dotažený k naprosté dokonalosti.

Personalizace

Autorky své šperky popisují jako charakteristické v prolínání více materiálů. Od čistého či pozlaceného stříbra, přes rhodiovanou mosaz až ke skleněným kamínkům, Swarovski krystalům a hedvábným stužkám. Veškeré šperky z nabídky LESVAR je možné na přání ozdobit monogramy nebo písemnými motivy formou ražby a zvolit si dle svého vkusu můžete dokonce i font. Značka nabízí pět různých typů písma, v nichž vám může na přívěsek vyrazit třeba iniciály nebo důležité datum.

Od mosazných přívěsků k náramkům ze stužky

V nabídce LESVAR můžete objevit celou řadu náhrdelníků s menšími a většími medailonky. Vybírat můžete ze stříbrné nebo pozlacené varianty a do obdélníkových přívěsků v podobě destiček se vám dokonce vejde i drobný delší text nebo citát. Kulaté medailonky poslouží lépe pro ražbu iniciálů, jednotlivých písmen nebo čísel. Také různorodost náramků a jejich provedení vás příjemně překvapí. Bude vám bližší hedvábná stužka nebo řetízek? Korálek nebo Swarovski kamínek? Do sortimentu šperkařky zařadily i dva různé páry náušnic a několikero prstýnků. Konečně stylová forma personalizovaného šperku třeba pro neodlučitelné kamarádky, které se chtějí drobností spojit, ale z období náramků přátelství přeci jen vyrostly.

lesvar české šperky (3)

Zdroj fotografií: Facebook.com/LesvarCz