DECENTNÍ TÓNY V KOLEKCI JOSEFÍNY BAKOŠOVÉ VÁS BUDOU BAVIT

Zimní kolekce české návrhářky Josefíny Bakošové TONES rozehrává symfonii jemných tónů smetanové, pudrové, baby modré a světlé šedé s akcenty ve výrazné černé a modré. Pojďte se zahledět do české autorské módy, která se se vší originálností a typickým rukopisem však stále drží při zemi a je tak nositelná pro každou z nás.

josefína bakošová tones 2018 2019 (2)

TONES of peace

Kolekce Podzim/Zima 2018/2019 české návrhářky Josefíny Bakošové v nás vyvolává klid. Uvolnění. Ženskost, ale nenucenost. Bohatá kolekce o desítkách modelů spoléhá na jednobarevné neutrální tóny, které se nejen skvěle doplňují navzájem, ale jistě budou dokonale pasovat také do vašeho šatníku. Stěžejními prvky kolekce jsou mohutné teplé kabáty a řasené šaty, kterým návrhářka přidala stojáčky a roláky. Autorka pracovala se svými tradičními střihy, které nabídnou své nositelce pohodlí, volnost, ale také ženský a elegantní pocit. 

josefína bakošová tones 2018 2019 (3)

Dvojsmysl

Pod jménem kolekce TONES Josefína ukryla i odkaz na svůj vztah k hudbě a inspiraci tóny hudebními. V kolekci obsáhla krátké šaty vhodné na denní nošení, stejně jako šaty delší, které si jistě zaslouží vytáhnout do společnosti. Kratší šaty sahají pod kolena a mají zvýrazněný pas. Na své si přijdou i milovnice asymetrie, oversized módy a overalů. Ve své kolekci pracovala návrhářka zejména s bavlnou a vlnou. Všechny modely je možné si pohodlně objednat z domova přes e-shop značky. Ceny se pohybují od čtyř a půl tisíce za šaty po patnáct tisíc za kabát.

josefína bakošová tones 2018 2019 (4)

Zdroj fotografií: harddecore.com