DECHBEROUCÍ PRSTENY Z PŘÍRODNÍCH KAMENŮ POCHÁZÍ Z ČESKA

Prsteny od českého výrobce VZART vynikají osobitým designem, který je propojen s kouskem přírody prostřednictvím přírodního kamene. Díky prstenu můžete mít léčivou sílu minerálu vždy u sebe a zároveň vám poslouží jako skvostný módní doplněk.

VZART PRSTENY Z PŘÍRODNÍCH KAMENŮ (3)

Ani zlato ani bižuterie

Prstenům VZART dominuje ručně broušený přírodní kámen. V nabídce najdete akvamarín, ametyst, citrín, měsíční kámen, lapis lazuli, růženín i mnoho jiných nádherných a zároveň léčivých kamenů. Prsteny jsou vytvořené z tmavě modré voskované nitě, která jim dodává jedinečnost a autenticitu, kterou byste u jiných bižuterních šperků jen těžko hledala. VZART prsteny nabízejí nevšední alternativu mezi luxusním drahým šperkem ze zlata a variantou z běžné postříbřené nebo pozlacené oceli, která se po chvíli ošoupá a na prstech vám zanechá jen nelibé zeleno-modro-černé obtisky.

VZART PRSTENY Z PŘÍRODNÍCH KAMENŮ (2)

Obliba v kamenech

VZART pracuje na zakázku, díky tomu vám odpadá nemilé řešení jakou vybrat velikost. Výrobce vám poradí, jak si správně naměřit míru a podle přání vám do prstenu vsadí takový kámen ze své nabídky, který je vám nejmilejší. Jaký kámen byste měla zvolit můžete rozhodnout třeba podle svého znamení, osobních sympatií nebo třeba jeho účinků. Obliba v používání přírodních polodrahokamů do šperků stále stoupá a ženy si kromě náramků z oblíbeného amazonitu, howlitu nebo růženínu vybírají už i náhrdelníky a náušnice. Na prsteny se však specializuje jen málokterý výrobce.

Cena prstenů VZART se pohybuje mezi 599 a 899 korunami.

VZART PRSTENY Z PŘÍRODNÍCH KAMENŮ (1)

Zdroj fotografií: Facebook.com/VZART.cz