DĚTSKÝ LETNÍ ŠATNÍK OD ČESKÝCH TVŮRCŮ

Léto je za dveřmi! Už jste pořídili letošní šatník pro své nejmenší? Pokud ještě ne, máme pro vás několik tipů z Fleru od českých menších i větších tvůrců. Samozřejmě jsme zohlednili jak letní design, tak vhodnost materiálu, protože pro děti chce každý rodič jen to nejlepší!

child-childhood-dress-33824.jpg

V souladu s přírodou

Nejvhodnější textilní materiály pro letní sezónu jsou ty přírodní. Bavlnou, lnem a merinem potěšíte nejen své děti, které se budou cítit jako v bavlnce, ale také sebe. Budete vědět, že svým dětem dopřáváte to nejlepší. U dětského letního oblečení je třeba hledět hlavně na prodyšnost, savost, ale pozor! V chladných letních dnech a obzvláště pak večerech také na lehkou hřejivost. Navíc výrobky z těchto materiálů disponují úžasnými benefity a to pohodlností, příjemným omakem a nadčasovým vzhledem. Ne každá maminka tyto materiály, jejich jednoduchost a většinou pouze pastelovou barevnost preferuje, avšak ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je krása. 

Ahoooj! léto, jsem malý námořník

Námořnické motivy jsou u dětského oblečení ty nejvyhledávanější, hlavně v letní sezóně. A není se čemu divit! V námořnických pruzích, s motivy ryb, pirátů, kotev a mořských vln vypadají děti roztomile. Barevné kombinace bílé, tmavě modré a červené dovolují tento styl nosit jak chlapcům tak děvčatům. Na Fleru najdeme nespočet krásných triček, šortek a šatiček námořnického stylu. Zkombinujete-li tento motiv s bílým plátnem, džínovinou a nebo tmavě modrým plátěným akcentem, outfit bude vašemu dítku závidět nejeden dospělák. 

Tělo na sluníčku, hlava ve stínu!

Nejdůležitější částí dětského letního outfitu je bezpochyby správná a dostatečná pokrývka hlavy. Vyhnete se tak nepříjemnostem jako je dehydratace, úpal nebo bolest hlavy. Zvláště pak u dětí, které ve stínu neposedí. Ideální variantou z hlediska materiálů jsou bavlněné kloboučky, kšiltovky, kšilty a bekovky. Nemůžeme ale vynechat kouzelné  háčkované dívčí kloboučky, které dodají outfitu holčiček nádech romance a venkovského stylu.

Zdroj fotografií: fler.cz

 

Leave a Reply