DÍKY RESPEKTU KE KŮŽI VYTVÁŘÍ LEATHERY JEDINEČNÉ DOPLŇKY

Materiál, řemeslo a design při výrobě kožených doplňků propojuje česká značka Leathery. Výsledkem jsou jí naprosto jedinečné, osobité a minimalistické produkty, které na ulici okamžitě poznáte.

leathery kůže (1)

Kdo za Leathery stojí?

Dva kamarádi z Jižních Čech se ještě při svém studiu spojili a rozhodli se založit vlastní značku. Táhla je k tomu stejná vášeň a představa, co by chtěli lidem nabízet. “Tuto značku jsme založili s cílem dělat to, co nás baví, a dělat to po svém. Naše řemeslo se snažíme vykonávat s láskou a s obdivem ke kvalitnímu přírodnímu materiálu, kůži.” říkají zakladatelé na svém webu. Podařilo se. Nejen jistě, ale i poměrně rychle se dostali do hledáčku mnoha lidí a vytvořili si solidní klientelu.

Podle čeho Leathery poznáte?

Zakladatelé dbají na inovativní a moderní design, který stojí na minimalismu a funkčnosti. Stěžejní je pro ně vykonávat správně své řemeslo, na které jsou náležitě hrdí. I proto všechny produkty Leathery působí jednoduše, originálně a vynikají exkluzivním materiálem. Kůže, z nichž značka tvoří, pochází z toskánských koželužen. Navíc pro ni není problém vyrazit vám na produkty vlastní iniciály. A co si budeme povídat, iniciály na kabelce, klíčence nebo peněžence jsou opravdu hodně ceněné.

leathery kůže (2)

Tašky a peněženky

Stěžejními produkty jsou tři typy kabelek – velký shopper, menší messenger bag a psaníčko. Byť je Leathery prezentuje primárně ve světle hnědém odstínu, vyrábí je v několika dalších (černá, tmavě modrá, světle šedá, červená) a jedna je více trendy než druhá. I v oblasti peněženek disponuje značka více modely. Minipeněženku ID můžete využít třeba na vizitky, zákaznické karty nebo na mince. Potom máte na výběr ještě z peněženky, která je v typicky mužském střihu s názvem XY nebo modelu XX, za kterou se nebude stydět žádná žena, až s ní v poledne vyběhne na ulici pro oběd.

Klíčenky, obaly, motýlci a knoflíčky

Kromě drobných klíčenek, které pojmou až pět klíčů a obalů na telefon, najdete v nabídce mladé české značky i diář či obal na telefon. Nejnověji si můžete objednat zároveň kožené pánské motýlky nebo manžetové knoflíčky. Design? Jednoduchý a minimalistický, to proto, aby dostatečně vynikl použitý materiál.

leathery kůže (4)

Zdroj fotek: leathery.cz