DOPLŇTE SVŮJ DOMOV O DESIGNOVÝ NÁBYTEK SE SLEVOU

Nový rok je ideální čas ke změnám. Pokud už delší dobu pokukujete po novém křesle, rádi byste předělali kuchyň nebo zkrátka jenom toužíte po něčem novém, pak pokračujte směle ve čtení. A kromě vás samých, tentokrát potěšíme i vaši peněženku.

Nejenom designový nábytek

Ať už se chystáte na renovaci svého bytu či domu, zařizujete kancelář nebo jste zkrátka jenom nadšenec do interierového designu, rádi bychom vám představili možnost, jak pomocí slevových kupónů nakupovat designový nábytek. Ať už si brousíte zuby na nový stůl, nebo toužíte po křeslech na večerní lenošení u televize, osvětlení a dalších nezbytných dekoracích.

Vyzkoušet můžete třeba e-shop Designový nábytek, kde najdete opravdu designové kusy od světoznámých výrobců, mezi které patří například Zuiver, Take me home, Flyte a podobně. Nezapomeňte na možnost uplatnění slevového kódu, díky kterému můžete při nákupu vašeho vysněného nábytku výrazně ušetřit. Využít zkuste i slevy na Lino design. U nich určitě zabrouzdejte do sekce křesel, které hýří nádhernými barevnými odstíny a svým designem odpovídají modernímu trendu minimalismu.

Inspirace v terénu

Inspirace není nikdy dost, zejména pak v módě a interiérovém a exteriérovém designu. Načerpat ji můžete přímo na stránce, nebo na jejich instagramovém profilu. Pokud jste z Prahy, zkuste navštívit třeba květinovou kavárnu Chloé Café, jejíž interiér byl vytvořen ve spolupráci s Designovým nábytkem.

Radost v podobě slevového kuponu

Designový nábytek, stejně jako spousta dalších internetových obchodů, spolupracuje se stránkou megakupon.cz, kde najdete nespočet slevových kuponů do nejrůznějších e-shopů. Takže, pokud jste si už vyhlídli svůj must have kousek do interiéru nebo exteriéru, můžete si ho pořídit se slevou.

Zdroje fotografií: pinterest.co.uk
Tereza Bartoňová
ADVERTORIAL

Leave a Reply