DOPŘEJTE SI LUXUS S MÝDLY MANNA

Řekněme si to na rovinu. Při slově mýdlo se většině z nás vybaví omatlané, mokré mýdlo neidentifikovatelné barvy ze školních umýváren. Tak o těchto mýdlech dnešní článek nebude, nebojte. Řeč bude sice o mýdlech, ale o těch krásných, voňavých a přírodních. Budou od značky Manna.

Z blogu k vlastní značce

Příběh této značky se začal psát v roce 2004, kdy syn paní majitelky po příchodu z nemocnice začal trpět nepříjemnými vyrážkami. Jedinou možností bylo zbavit se všech chemických čistících prostředků a chemické kosmetiky. V tu chvíli se pomalu ale jistě začala rodit značka Manna. „Získávání znalostí mě stálo mnoho času a energie, protože tehdy ještě nešlo o známý problém, jako je tomu dnes,“ říká zakladatelka. Postupem času si paní Andrea Vargová uvědomila, že se stará o čistotu nejen své čtyřčlenné rodiny, ale i svých přátel. A tak se zrodil nápad vyrábět mýdla nejen pro vlastní potřeby. Po absolvování několika školení vznikl blog s názvem Mýdlová víla a následně v roce 2010 vznikla značka Manna. Následovalo spoustu dní a nespočet probdělých nocí, kdy s manželem vymýšleli, upravovali receptury a vařili mýdlo. Vůbec první mýdlo, které vzniklo pod značkou Manna, bylo Dolce Vita. Potom přišlo Coco čokoládové mýdlo a to se s velkým úspěchem prodává dodnes. Značka Manna dnes vyrábí více než sto druhů produktů od mýdel na vlasy, přes obličejová mýdla až po zkrášlující kosmetické oleje, pěnové krémy a pečující kosmetiku pro nejmenší.

Uznávaná značka v oblasti přírodní kosmetiky

Značka získala přírodní kosmetický certifikát COSMOS Natural, který dostávají jedině výrobky, které jsou bez parabenů, neobsahují geneticky modifikované suroviny, palmový olej, ropu ani žádné ropné deriváty. Z více jak 95 procent musí být přírodního původu. Je uznávána BUAV a organizací Cruelty Free International jako kosmetická značka, která byla vyvinuta bez testování na zvířatech. Všechny Manna výrobky se vyrábí i balí ručně v menší výrobně a každý produkt projde rukama až devíti lidí.

3 TIPY REDAKCE

Mýdlo pro zdravé vlasy

Obsahuje pouze přírodní složky: kokosový, ricinový a olivoý olej, zelený jíl, chladivý čajovníkový esenciální olej a 100% levandulový olej. Díky těmto složkám budou vaše vlasy lesklejší, zdravější a zářivější, šetrně se také starají o vlasovou pokožku. Mýdlo je vhodné pro vlasy se sklonem k rychlému maštění, při problémech s lupy, k péči o jemné i suché vlasy.

Mýdlo pro zdravé vlasy (zelené): 221 korun

COCO čokoládové mýdlo

V tomto jedinečném mýdle najdete čistý, výživný kokosový olej ve formě bohaté pěny, špetku kakaového prášku a pro dosažení mírného peelingového účinku obsahuje také hrstku čerstvého strouhaného kokosu. Stručně řečeno v něm najdete vše, co potřebujete k trvalému a velkolepému znovuzrození. Cena: 156 korun

Luxusní elixír na obličej

Prokazatelně zmírňuje viditelné vrásky, poskytuje dokonalý pocit hydratace, zlepšuje pevnost pokožky, snadno se vstřebává a je vhodný i pro citlivou a zralou pleť. Obsahuje mimo jiné zkrášlující olej z meruněk, granátového jablka, šípků, semínek z brusinek, borůvek, olej ze šafránu a esenciální olej z heřmánku římského. Obsahuje také vitamín E a výtažek z mořských řas. Cena: 1 058 korun.

Tereza Bartoňová
Zdroj fotografií: mannamydlo.cz

Leave a Reply