DOPŘEJTE SI PŘÍRODNÍ PÉČI NA VLASY NA PROFESIONÁLNÍ ÚROVNI

Stockholmská kosmetická značka REF slibuje profesionální a přírodní péči o vaše vlasy v jednom. Na první pohled zaujme svou minimalistickou a dokonale sladěnou vizuální identitou. Na ten druhý potěší vaše vlasy. V čem je výjimečná?

REF švédská profesionální přírodní péče o vlasy douglas (1)

Švédská šetrnost

Značka, která přišla do parfumerie Douglas, pochází ze Švédska. REF slibuje, že se o vaše vlasy bude starat na profesionální úrovni, ale zároveň velmi šetrně. A to nejen k vašim vlasům a vlasové pokožce, ale také k přírodě. Jedná se totiž o veganskou kosmetiku, která neobsahuje žádné parabeny, sulfáty, silikony ani jiné živočišné složky. REF si také pečlivě hlídá, odkud pocházejí suroviny pro výrobu jeho produktů. Aby splnily náročné požadavky, nesmí během jejich pěstování dojít k používání pesticidů. REF netestuje na zvířatech. Mezi hojně využívané složky patří bambucké máslo, quinoa protein nebo kokosový olej.

 

(Vizuální) minimalismus

Švédská značka silně pracuje se svou vizuální identitou. Jednotícím znakem jsou rovné tuby v pastelových odstínech s černými víčky. Sortiment REF čítá dostatek produktů, abyste z něj vybraly ty správné právě pro vaše vlasy. Není však přehlcená šampóny, které slibují téměř totéž, jako tomu bývá u levnějších značek. Vybírat můžete mezi šampónem na objem, hydrataci, nápravu nebo na vlasy barvené. K nim REF vyrábí také kondicionéry. Další částí jsou masky, pečující olej a přípravky na styling včetně suchého šampónu, spreje na ochranu vlasů před tepelnou úpravou nebo vosku do vlasů.

 

Produkty jsou nově k dostání v síti parfumérií Douglas nebo na jejich e-shopu. 

Zdroj fotografií: refstockholm.com