INSTAGRAMOVÉ ÚČTY, KTERÉ BYSTE MĚLI ZAČÍT SLEDOVAT

Stává se vám, že vás občas některý influencer začne nudit a prostě jeho sledování ukončíte? Nám rozhodně ano. Proto jsme tu s pár českými i zahraničními tipy, které doplní váš instagramový feed po digitální očistě.

Veronika Tazlerová

Pokud patříte mezi kavárenské povaleče, kteří si potrpí na dobrou kávu, baví je cestování a v neposlední řadě móda, je tento profil tím pravým pro právě pro vás. „Na světe je ošklivých věcí spousta. Já vám chci ukázat ty hezké. Radujte se z maličkostí. Pijte dobrý kafe. Bavte se módou. Procestujte svět! Je třeba ještě něco dodávat? Snad jenom to, že Veronika je autorkou blogu Stylish Coffee, vytvořila mapu kaváren a na podzim roku 2018 vydala knihu Prague Coffee Guide.

Ivana Konečná Stanclová

Blogerka, vizážistka, kadeřnice, milovnice květin, barev a krásných věcí na tomto světě. Pokud milujete barvy a hlavně se je nebojíte nosit, profil téhle slovenské krásky byste měli znát. Najdete tam nespočet tipů na (barevné) outfity, které jsou vždy dotažené do posledního detailu a hlavně, mají šmrnc!

Karolína Holubová

Fotografka s citem pro módu a detail. Ve svých podcastech, které nahrává společně s Dominikem Roubínem, mluví o módě a stylu. Píše pro Harper’s BAZAAR a mluví o všem, co je tak trochu tabu.

Klára Pokorná

Klárky instagram je rájem pro všechny milovníky jógy. I pro ty, co józe na chuť teprve přichází. Její feed je plný nádherných fotek z cest, no a samozřejmě také jógy.

PS: Klárka má i svůj YouTube kanál, kam přidává cvičební videa, která zvládne opravdu každý. Takže směle do toho!

Lucie Kratochvílová

Lucka je marketérka, cestovatelka, kavárenská povalečka, požitkářka, melancholička a blogerka. „Miluju módu a sním o českých ulicích plných stylových, sebevědomých a odvážných žen. Sama chci takovou být. I proto píšu tenhle blog. O inspiraci, radosti, krásnu. O všech těch malých věcech, které dělají štěstí.

Dewii

Instagram plný ekologie, zero waste, veganských receptů a trochu jiného pohledu na svět. Dewii je úspěšná blogerka, youtuberka, výživová a fitness koučka a v neposlední řadě autorka dvou knih, které rozhodně stojí za přečtení!

estherjunelife

Čím jiným zakončit tento článek, než francouzskou elegancí. Margaux je zakladatelka a majitelka úspěšné značky Stella&Suzie. Její profil tvoří jedna velká fashion inspirace, takže až zase nebudete vědět, co si ráno obléct, už víte, kde hledat inspiraci.

Tereza Bartoňová

Leave a Reply