JAK NOSIT KOSTÝMEK TROCHU JINAK?

Dámské kostýmky nemusí být vůbec tak nudnou záležitostí, jak má většina z nás zakódováno. Celebrity je na červený koberec oblékají bez trika i bez podprsenky, módní ikony se v nich na fashion weekách ukazují v zajímavých barevných a vzorových kombinacích nebo v teniskách. My vám ty světové trendy trochu přizpůsobíme, aby se hodily i do našich ulic a k našemu životnímu stylu.

jak nosit dámský kostýmek jinak tipy (1)

Se svetrem

Kombinace dámského kostýmu se svetrem s rolákem je velmi jednoduchá a hlavně i efektivní. Můžete tak kostýmek vzít i do chladnějších dnů a nebude vám zima. Nezkoušejte ale prosím obouvat na nohu kozačky, to už by kostýmek opravdu neunesl. Zda pod sáčko natáhnete huňatý svetr s norským vzorem nebo elegantní tenoučký, necháváme na vás.

jak nosit dámský kostýmek jinak tipy (5)

S teniskami

Pohodlná kombinace dámského kostýmku a tenisek si rozumí i se zmiňovaným svetrem. Pokud tedy máte kostýmek, který chcete vytáhnout i mimo přísný dress code kanceláře, zkuste rolák, bílé Conversky a klidně malý batůžek. Obavy nemusíte mít ani ze spojení s ugly sneakers. Ostatně robustní a barevné tenisky budou dost pravděpodobně obuví roku 2019!

jak nosit dámský kostýmek jinak tipy (4)

Po vzoru slavných na párty

Nejen Victoria Beckham, Gigi Hadid a Rosie Huntington-Whiteley rády oblékají sáčka na holé tělo. V tomto duchu se našla celá řada dalších známých žen a nebojí se tak obléknout i mimo červený koberec. Pro naše podmínky je to look vhodný spíš na drink v baru nebo na párty, ale pokud si tak věříte vyrazit na nákupy, nejsme proti! Ostatně… alespoň budete mít jednodušší převlékání v kabinkách.

jak nosit dámský kostýmek jinak tipy (3)

Zdroj fotografií: whowhatwear.com , pinterest.com