JAK PROBÍHAL TVOŘIVÝ KURZ PLNÝ BAREV S BY TEREZ

By Terez je český brand plný barev, kreativity a různorodých motivů. Jeho zakladatelkou a autorkou je velmi milá a barevná duše Tereza Šťastná, která se rozhodla své umění a myšlení rozšiřovat dále. A tak jsme se v sobotu 10. listopadu mohli zúčastnit tvořivého kurzu plného barev. První pražský kurz se v Teritoriu 7 v pražských Holešovicích. Vybrán byl pro své skvěle prosvětlené prostory. Jak to na kurzu vypadalo a co se tvořilo?

kurz barevného tvoření na textil s By Terez 11.11 (6).jpg

Kurzu se mohl zúčastnit kdokoli se zájmem o tvoření malbou na textil, samozřejmě v takovém počtu, aby se autorka kurzu stihla intenzivně věnovat všem. Každá z účastnic si odnesla domů svůj kousek By Terez tvořivosti a barevnosti. Společně tvořily plátěné tašky, trika a mikiny. Autorka touto formou předává nejen své zkušenosti získané při své práci, tvorbě a praxi, naučí vás také pracovat s jednotlivými pomůckami pro vytvoření malby a typy barev na textil. Účastnice kurzu se naučily novým technikám a stylům malby na textil, vytvořily vlastní unikátní výrobek ve spolupráci s Terezou, ale hlavně popustily uzdu své kreativní a barevné fantazii. Výsledky opravdu stojí za to!

Pokud teď litujete, že jste se kurzu By Terez také neúčastnili, máme pro vás skvělou zprávu! Pro velký zájem a úspěch se kurz bude brzy opakovat. Informace o dalších termínech plánovaných kurzů a informace o barevném brandu najdete na webu autorky By Terez, nebo také na oficiálních facebookových stránkach

⇓ Na výsledky jejich společné kreativní práce a zábavy se můžete podívat v galerii ⇓

kolaz by tere.jpg

>>>  PROMOTION <<<
Zdroj fotografií: byterez.cz