JAK SE NOSÍ KOŽEN(KOV)É SUKNĚ?

Jestli je něco podzimní nezbytnost, jsou to hned vedle béžové a roláků kožen(kov)é sukně. Nosí je Francouzsky i Italky, propadly jim fashion blogerky, zamilovaly si je It girls. Vzít si je můžete do práce, na formálnější akci či na víno s kamarádkou.

Tón v tónu

Kožená sukně je poměrně výrazný kousek sám o sobě. Nechte ho vyniknout a zvolte k němu už pouze jednoduché doplňky.

All black outfit je klasika, která nezklame. Nebojte se zkombinovat černou sukni s černým úpletovým rolákem a červenou rtěnkou. Pokud potřebujete formálnější outfit, sáhněte po vašich oblíbených (semišových) lodičkách, které poté můžete jednoduše vyměnit za biker boots.

Jak už jsme avizovali v předchozích článcích, (nejen) tomuto podzimu vládne béžová a všechny odstíny hnědé. All beige outfit v hlavní roli s koženou mini sukní. Je třeba ještě něco dodávat?

Přečtěte si také: Béžová definitivně módní barvou roku 2019

Od podzimu do jara

Jestli ještě stále váháte, zda koženou mini sukni opravdu unosíte, tak s tím právě teď přestaňte. Tento kousek je totiž (kupodivu) celoroční. Na jaře k sukni oblečte jemný top a bílé tenisky, popřípadě sandálky na podpatku. V zimě ji doplňte vysokými kozačkami, teplým svetrem a dlouhým kabátem. Hodí se k ní špinavé masivní daddy sneakers i natahovací kozačky nad kolena. Prostě univerzálnější, než jste si mysleli. Čas si to přiznat.

PS: Skvěle bude vypadat i se sakem vašeho přítele!

Tereza Bartoňová
Zdroje: pinterest.co.uk; justthedesign.com

Leave a Reply