JAK SE NOSÍ KRAJKOVANÁ SUKNĚ?

V prodejnách se rozmáhají krajkované sukně v midi délce. Zastupují jeden z aktuálních jarních trendů a navíc podtrhují ženskost a dají se nosit na mnoho způsobů. To i přesto, že se to na první pohled nezdá. Možná vás to (ne)překvapí, ale krajkovaná sukně je skvělá k oversized svetru, stejně jako k teniskám! Přesvědčíme vás o tom.

jak se nosí krajkovaná sukně módní trendy (1).jpg

Průhledná sukně přes dlouhou košili

Světlá džínová košile a přes ní červená krajkovaná sukně? Klidně. Respektive – určitě ano. Však se podívejte, jak skvěle to vypadá! Pokud jste do teď tápali, jak se průsvitné krajkované midi sukně mají nosit, tak tady je jednoznačná odpověď. Stejně jako kontrastní košili, můžete pod sukni natáhnout třeba halenku tón v tónu. To je taková varianta pro méně odvážné.

jak se nosí krajkovaná sukně módní trendy (4)

Ve světlých tónech

Když se obléknete celí do světlých barev, vysíláte signál, že se jich nebojíte. Většina lidí má totiž strach ze světlých kalhot, sukní, sak i kabátů. Hrozí totiž zamazání, které je okamžitě vidět a často nejde vyčistit. Navíc z fotek, které jsme pro vás vybrali, je patrné, že celé světlé kombinace oblečení vůbec nemusí působit princeznovsky. Když spojíte hrubý svetr s jemnou sukní, oblečení bude naprosto vyvážené.

jak se nosí krajkovaná sukně módní trendy (7)

S kůží a koženkou

Je na vás delší krajkovaná sukně přespříliš romantická? Nevadí, kožená vestička nebo koženkový křivák tuto vlastnost srazí dolu. Pro maximalizaci anti-romantických prvků klidně ještě obujte biker boots. Ať už na sukni, nebo kdekoli jinde – krajka vždycky bude slušet kůži a kůže bude slušet krajce. Platí u nich, že protiklady se přitahují. Tak si na to vzpomeňte, až budete potřebovat zjemnit kožený outfit nebo zdrsnit krajkovaný.

» Přečtěte si také 5 způsobů, jak obout biker boots

jak se nosí krajkovaná sukně módní trendy (2)

Dechberoucí souhra s pleteninou

O protikladech jsme se už zmínili, že? Představujeme druhý učebnicový příklad, jak doplnit krajkovanou sukni jako proslulá it-girl. Oversized svetr z hrubé pleteniny, z pod kterého vykukuje decentní krajka – kombinace, která neomrzí a zaujme! Díky dlouhému teplému svetru můžete navíc sukni z krajky nosit i v chladnějších dnech, takže si ji nemusíte šetřit na parné léto.

jak se nosí krajkovaná sukně módní trendy (6)

Tenisky, prosím!

Oblíbený sportovní styl tenisek a volných bavlněných topů pasuje i ke krajkované sukni. Univerzální použití nabízejí bílé tréninkové nebo běžecké tenisky a conversky. Záleží na vás, které máte v botníku a kterými tím pádem můžete trochu okořenit jinak romantický outfit.

jak se nosí krajkovaná sukně módní trendy (5)

Zdroj fotografií: pinterest.com