JAK SE OBLÉKÁ JANA PLODKOVÁ?

Jemná blondýnka známá z filmů, divadla i seriálů. Zrovna před pár dny se blýskla na české premiéře filmu Skleněný pokoj a její nádherné šaty proletěly všemi bulváry a módními policiemi. Nejen, že je talentová, ale má také styl. Jeden z nejvýraznějších, které můžeme na české herecké scéně sledovat.

jak se obléká jana plodková (5)

Unikátní doplňky

Jana Plodková má rozhodně svůj styl. A také štěstí, že je velmi často obsazována do rolí stylových žen. Před nedávnem se jednalo o seriál Single Lady, aktuálně ji vídáme v seriálu Černé vdovy. I když se však vymaní z rukou kostymérek, je vyšperkovaná. Na ulicích ji můžete potkat inkognito ve velkých černých brýlích a minimalistických nebo květovaných šatech stejně jako v kožených kalhotách, oversized vlněném kabátu, s ledvinkou a kšiltovkou. Ostatně právě doplňky bývají tím nejpoutavějším na hereččiných každodenních outfitech. Podívejte se třeba na zajímavý kožený pásek, velké psaníčko nebo atypické dioptrické brýle. 

jak se obléká jana plodková (5)

Premiérová hvězda

Vzhledem k velkému počtu filmů, v nichž Jana Plodková účinkuje, je velmi často k vidění na červených kobercích a filmových festivalech. Snad žádný z jejích večerních outfitů posledních let nepřinesl zklamání. Ať už oblékne cokoli, nikdy to nepřehání s doplňky. Preferuje róby, které dobře padnou a vytvarují postavu. Janu Plodkovou v neforemných pytlech z lepších materiálů na večerní události nepotkáte. K jejímu blond účesu se výborně hodí zelená barva, která herečku perfektně zvýrazní.

jak se obléká jana plodková (3)

Touha po tělových odstínech

Pudrová růžová, bronzové flitry, smetanová – odstíny, které Janě Plodkové maximálně sluší. Využívá toho právě na premiéry filmů a další události, které si vyžadují formálnější dresscode. První dva modely oblékla v rámci Filmového festivalu v Karlových varech, poslední model vynesla v březnu 2019 na premiéru filmu Skleněný pokoj. Celoflitrované šaty připoutaly ohromnou pozornost! Ještě aby ne, herečce dokonale seděly a metalické odlesky od nich létaly na všechny strany.

jak se obléká jana plodková (2)

Zdroj fotografií: instagram.com/janaplodkova , pinterest.com, elle.cz