JAK SE OBLÉKÁ VERONIKA ARICHTEVA?

Krásná a úspěšná – česká herečka Veronika Arichteva sdílí nejen svůj život, ale také svůj styl, především na Instagramu a Facebooku. Jde její styl nějak specifikovat, nebo je tak živelný jako ona sama, že nejde zachytit?

jak se obléká veronika arichteva (2)

Hvězda z Ordinace, První republiky a StarDance

Nejdříve ji proslavil seriál na Nově, pak se zapsala do našich myslí jako herečka z trilogie První republika. Mladší generace ji možná více vnímá ve triu 3v1 a z jejího Instagramu, kde sdílí svůj život. Vtipně a s nadhledem. Jejím posledním úspěchem je třetí místo v taneční soutěži StarDance. Na obrazovkách a v časopisech se o její styling stará tým profesionálů, ale mezi všemi těmi pochůzkami a natáčením je to Veronika sama, kdo rozhoduje o svém oblečení.

Tenisky Reebok a šaty Poner

Své jméno sama s některými módními značkami spojuje. Již delší dobu trvá její partnerství se sportovním Reebokem, na Instagramu zase čas od času zveřejňuje české autory, které ráda obléká. Patří mezi ně Bree, Denisa Dovalová, Poner nebo Mi fashion label. 

jak se obléká veronika arichteva (3)

Elegantně, ale po svém

Co se týká večerní módy, kterou Veronika Arichteva obléká nejčastěji na premiéry svých filmů, televizní večírky nebo na Filmový festival v Karlových Varech, má svůj vlastní styl. Pravděpodobně jen stěží byste ji zahlédli v celokrajkové róbě nebo honosných šifónových sukních. Usměvavá a vtipná herečka preferuje jednodušší střihy a ráda obléká modely, které jsou asymetrické i zajímavě barevně nakombinované. Večerní šaty bývají jedinou příležitostí, na kterou Veronika Arichteva obouvá podpatky.

jak se obléká veronika arichteva (5)

Nic není tabu

Veroničiny kombinace oblečení na běžné dny umí velmi příjemně překvapit. Od roztrhaných džín s basic bílým topem a pár náhrdelníky, přes pánské oxfordky, široké kalhoty a sako až k romantickým šatům z volánky, které si koupila na jedné z dovolených. Veronika Arichteva si potrpí na zajímavé boty a mimo párů běžných tenisek obouvá třeba biker boots nebo loafers.

jak se obléká veronika arichteva (4)

Zdroj fotografií: facebook.com/veronika.nova.90