JAK SE OBLÉKLY CELEBRITY NA FILMOVÝ FESTIVAL V KARLOVÝCH VARECH?

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech přivítal mnoho krásných žen, které byly snad ještě lépe oblečeny. Pojďte se podívat na outfity známých českých hereček a modelek včetně Ani Geislerové, Hany Vágnerové a Simony Krainové.

jak se oblékly celebrtiy na filmový festival v karlových varech 2018 (2).jpg
Daniela Peštová | Renata Langmannová | Eliška Křenková

KVIFF = oblíbená událost, která nepřináší pouze zajímavé filmy, ale také skvělé a inspirativní outfity. Během Filmového festivalu v Karlových Varech v roce 2018 se ukázalo mnoho žen. Z modelek třeba Daniela Peštová po boku s Pavlem Haberou. Ukázala se kromě jiných také ve světle růžových šatech od značky TataNaka. Modelka Renata Langmannová vsadila své karty na klasiku a oblékla černé šaty do poloviny lýtek od Karen Millen. Mladá herečka Eliška Křenková, která se v televizi objevila výrazněji v seriálu Specialisté, se zahalila do pudrové róby české návrhářky Hany Zárubové. Sympatická herečka Jitka Schneiderová se na červeném koberci prošla v černých maxišatech od Toma Forda.

jak se oblékly celebrtiy na filmový festival v karlových varech 2018 (1)
Jitka Schneiderová

Jako další hvězda se ukázala půvabná Hana Vágnerová, která oblékla třeba černé šaty s nabíranými rukávy a doplnila je stříbrným psaníčkem. Topmodelka Simona Krainová oblékla sytě růžový Barbie overal s červenými detaily a o červené doplňky ho i obohatila. Pochází z dílny české návrhářky Kateřiny Geislerové. Herečka Aňa Geislerová se ukázala častokrát a vystřídala tak i nejvíce looků. Kromě šatů Ivany Mentlové zazářila i v obyčejné bílé košili od Pietro Filipi.

jak se oblékly celebrtiy karlovy vary festival (1)
Hana Vágnerová | Simona Krainová | Aňa Geislerová

Velký dojem udělala Jana Plodková, která si střihla výstřední roli v seriálu Single Lady. Ukázala se v blyštivých šatech od Elisabetta Franchi. Klára Issová zabodovala v celobílém kompletu Pietro Filipi ve spojení s potištěným trikem ELLE. Na festivalu se ukázala také Agáta Prachařová, která květované šaty s hlubokým dekoltem a vysokým rozparek doplnila o Chanel sandálky.

jak se oblékly celebrtiy karlovy vary festival (2)
Jana Plodková | Klára Issová | Agáta Prachařová
Zdroj fotek: Facebook.com/KVIFF ; Instagram.com/iamhanavagnerova