JAK SE OBLÉKNOUT BĚHEM STUDENĚJŠÍHO LÉTA?

Letošní léto nám příliš tropických dnů nedopřálo. Když vysvitne, současně fouká, jasno rychle přeběhne a stahují se mraky, ochlazuje se, začíná kapat. Realita nás nutí nechat letní minišaty viset ve skříni a kombinovat letní část šatníku s podzimní. Pár tipů, jak na to, jsme pro vás vybrali z Instagramu.

Kostýmek na holé tělo

Dlouhé nohavice letos v létě vůbec nejsou na škodu. Pastelový dámský kostýmek, pod jehož sako obléknete jen podprsenku (nebo ani tu ne) by možná stál za zvážení, až se příště budete před odchodem do práce bezradně před skříní chytat za hlavu.

Maxi délka

Není to nic záludného. Když teploty nepřesahují 25 °C, přichází ideální podmínky pro maxišaty, dlouhé volné letní kalhoty i maxisukně. Všechno v maxi délce se hodí. Jste vyletněná, ale přitom ne příliš.

Dlouhý rukáv

A když vezmete jednou za čas kratší spodek, délky můžete kompenzovat zase na vršku. Jistě máte ve skříni nějakou zajímavou halenku s dlouhým rukávem, kterou ale třeba nevíte, jak nosit v zimě s kabátem a při běžném horkém létu je na ní příliš vedro. Teď je čas…

Přehoz

Kdo řekl, že patří jen na plavky. A kdo řekl, že pod ním nemůžete mít dlouhý rukáv nebo tenounký svetřík? Současně trochu zakryje nohy, takže můžete zase zvolit minikraťasy, ve kterých by vám jinak byla zima.

Paper bag kalhoty a vesta

Vesta přidá na eleganci, ruce ale nezahřeje. To také ani ve studenějším létu není tak úplně potřeba. Volné lněné kalhoty s paper bag střihem si však letos dozajista ještě užijete! Můžete se v nich vyřádit a střídat decentní béžovou s bláznivým potiskem tropických květů.

Letní vrstvení

Košile zakasaná do maxi sukně nebo zavázaná na uzel. Když vás příště pohled na teploměr opět zklame a vy víte, že na tenký šifónový top to není, vzpomeňte si na tuhle stylovou slečnu, jejíž letní outfit se hodí tak trochu i do jara a tak trochu i do podzimu.

Leave a Reply