JAK SE OBLÉKNOUT MÓDNĚ A TEPLE

Módní trendy nemusí vždy symbolizovat nepraktičnost a nepohodlí. Užijte si nejteplejší módní trendy roku 2020 teď a tady.

Úpletové komplety

Jak byste se chtěli v zimě zahřát více, než se celí zabalit do jemné měkké pleteniny? Módní trendy mysleli na naše pohodlí i zdraví a přinesly nám komplety tvořené topem a sukní nebo kalhoty. Co zvolíte přednostněji, závisí na vašem vkusu.

Zábavný svetr

Chunky sweater – miláček dnešní doby, která se pomalu vzpamatovává z minimalismu v módě a zase se pouští do pořádné divočiny. Výrazné vyplétané copánky i jiné vzory na svetry patří. Nebo zkuste třeba kardigan s vintage květinovou výšivkou.

Kožené kalhoty

Není od každých kožených či koženkových kalhot radno očekávat, že zahřejí. Když se ale podíváte po podšitém modelu, poznáte to teplo. Slibujeme vám, že teplejší kalhoty jste ještě nezažili. A to se vůbec nezmiňujeme o tom, jak stylové jsou a že se dají lehce kombinovat.

Čepice ze špagátů

Špagáty nebo špagety jsou moderní přízí, primárně zpracovávanou ze zbytkových textílií. Svou filosofií tedy náleží do konceptu pomalé módy a přináší nové možnosti – třeba si doma uplést čepici podobnou beranici. A hotová bude za jeden večer u oblíbeného filmu.

Peřinový kabát

Ty ranní sny v bdělém stavu o tom, jak bychom si přáli zůstat zavrtaní pod peřinou známe zřejmě bez vyjímek všichni. Sny se mohou stát skutečností. Vůbec, když na scénu módní trendy zavály tzv. duvet coat. Přeložit ho můžeme jako peřinový nebo přikrývkový kabát. Jistější bude zůstat u anglického názvu, do šatníku ho však račte zařadit i v českých poměrech.

Zdroje fotografií: pinterest.com, @ALEXISFOREMAN

Leave a Reply