JAK SI ZAŘÍDIT IDEÁLNÍ MÍSTO PRO PRÁCI NA HOME OFFICE?

Máte po několika měsících práce z domova skvěle zařízenou pracovnu, kde má každý dokument a každý kousek techniky své místo? Nebo doteď každý den usedáte k jídelnímu stolu a snažíte se vymotat kabely ze změti nádobí, dětských hraček a obalů od čokolády? Největším nešvarem home-office je špatné – nebo žádné – oddělení pracovního prostoru od toho obytného.  Pořádek na “pracovišti” je přitom důležitý nejen pro duševní pohodu, ale hlavně pro výkonnost.

Velikost a flexibilita

Wiesner-Hager concept

Prvním krokem k takovému pořádku je dobře vybraný pracovní stůl. Měl by být především dostatečně velký, aby se vám na jeho desku vešlo vše, co k práci používáte, aniž byste museli neustále něco přesouvat a přerovnávat. Výhodou je také vysoká pevnost a odolnost. Ke zmíněným výhodám přidává pracovní stůl skill od nábytkářské společnosti Wiesner Hager ještě velkou dávku flexibility. Mobilní pojízdný stůl skill se dá jednoduše sklopit do svislé polohy, v níž nezabere skoro žádný prostor. Díky variabilním formátům pracovních desek si můžete vybrat rozměr a tvar vhodný právě pro vaše domácí pracovní místo.

Minimalismus a funkčnost

Wiesner-Hager concept

Pracovní stůl yuno zaujme zase minimalistickým designem spojeným se sofistikovanou konstrukcí. Právě pro tuto kombinaci získal mezinárodně uznávané ocenění Red Dot Award 2017 v kategorii produktový design. Stůl yuno je úžasně praktický a manipulaci s ním snadno zvládne jeden člověk: v části nohou má kolečka umožňující se stolem jednoduše popojet na požadované místo.

Výhody dedikovaného pracovního prostoru pocítíte okamžitě. U “čistého stolu” vás už nic nebude vyrušovat v soustředění a odvádět od práce.

Wiesner-Hager concept

PR článek

Leave a Reply