JAKOU KOSMETIKOU LETOS OBDAROVAT SVÉ KAMARÁDKY?

Kvalitní kosmetika zabalená pod vánočním stromečkem potěší téměř každou ženu. Letos můžete obdarovat ženy svého života novou značkou, která svůj první pražský obchod otevřela strategicky pár měsíců před Vánoci. Sabon najdete v obchodním centru Arkády a možná už odtud nebudete chtít odejít.

sabon váncoe 2018 (2)

Izrael spojený s Austrálií

Luxusní izraelská značka Sabon dorazila nedávno do České republiky. V obchodním centru Arkády si otevřela svou prodejnu plnou voňavé a stylové kosmetiky. Značka začala vyrábět tuhá mýdla podle tradiční australské receptury a prodávat je na váhu. Sabon dbá na používání jen těch nejkvalitnějších surovin a přitom myslí také na to, aby země, na které žijeme, příliš netrpěla. Snaží se proto vybírat přírodní ingredience, které nezanechávají tak velký dopad. Filosofií značky je smysl darování, i proto obaly svých výrobků šperkuje do posledního detailu, takže působí jako nádherný dárek už samy o sobě.

sabon váncoe 2018 (1)

Jako v cukrárně

Produkty Sabon jsou tak načančané, že až se dostanete do obchodu, možná si zase na chvíli budete připadat jako malé dítě v cukrárně. Tolik rozkošných lákadel a všechny volají, abyste je vyzkoušeli. Mezi highlighty značky najdete velmi jemné a příjemné tělové peelingy třeba s vůní jasmínu nebo růžového čaje, tuhá (i tekutá) mýdla v nespočtu vůní i tvarů, bambucká másla pro péči o tělo, tělové oleje, krémy na ruce i pokojové vůně. Stačí si jen vybrat.

PS: Říkali jsme vám, že si tu můžete zakoupit i kvalitní dárkovou krabici, do které vám všechno hezky zabalí? Tu potom už vážně jen stačí položit pod stromeček.

sabon váncoe 2018 (3)

Zdroj fotografií: Facebook.com/SABON.CZ