KOLEKCE ŠPERKŮ CAPSULE SKRÝVÁ TAJEMNOU ESENCI

Designérka Dana Bezděková představí na Designbloku 2019 svou novou kolekci s názvem CAPSULE. Prsteny, náušnice a náhrdelníky nové kolekce jsou šperkem a schránkou v jednom.

Místo pro váš poklad

Uvnitř každého šperku se ukrývá prostor pro důležitý artefakt. Ať už je to kapka parfému, drahý kámen nebo slova na útržku papíru. Kolekce je inspirovaná šperky dávných dob, ve kterých nosily dámy své poklady a tajemné ingredience. Přednosti kolekce CAPSULE tkví v detailu, technické promyšlenosti a kvalitním materiálu. Designérka tvoří každý šperk ručně, takže si můžete být jistí, že neexistují dva totožné.

Náušnice vycházejí z minimalistického oblého tvaru kapsle. Skládají se z do sebe vložených různě pokovených polovin kapsle, které vytvářejí zajímavý kontrast povrchů.

Poprvé (na Designbloku)

Kolekci CAPSULE autorka představí na říjnovém Designbloku v podobě instalace velkých extravagantních prstenů. Na umělecké objekty šperků pak naváže prodejní řada náušnic a náhrdelníků. „Podlouhlý, elegantní tvar Capsulí neodvádí pozornost od vaší osobnosti. Capsule se dá otevřít a znovu spojit – můžete v ní ukrýt svůj malý poklad,“ vysvětluje podstatu kolekce autorka Dana Bezděková.

Designblok proběhne na Výstavišti Holešovice ve dnech 17. až 21. října.

ADVERTORIAL
Zdroj fotografií: danabezdekova.com

Leave a Reply