KOŽENÉ KALHOTY PĚTKRÁT JINAK

Propadli jsme jim. Možná už jste to poznali. V našich článcích se objevují často, ale má to i svá racionální opodstatnění. Třeba jejich neskonale snadné kombinování.

Léto není passé

Kožené kalhoty milujeme pro to, že je v nich teplo a kůže prostě k podzimu a zimě přirozeně ladí. Na jaře ani v létě však není třeba se koženému spodnímu dílu vyhýbat. V opravdu teplých dnech sáhněte po volných šortkách, v chladnějších můžete obléknout kalhoty s tílkem s logem vaší oblíbené kapely a se sandálky.


Zimní to-go

Volnější svetr sahající pod zadek a kožené skinny. Vaše nová kombinace pro dny, kdy vážně nevíte, co si obléknout. Na ven je skvěle doplní biker boots, pokud však potřebujete působit dobře v kanceláři, jen si je vyměňte za lodičky. Klidně semišové, světle šedé. Vždyť na koberci a parketách se neušpiní!


Doplněk? Trainers

Ugly nebo daddy – nezáleží na tom, jak jim říkáte, ale na tom, jestli je pořád máte. Pokud ano, volnější kožené kalhoty vypadající trochu jako že jste je podědili nebo punkově koupili v sekáčových výprodejích, vám k nim budou pasovat. Pak už jen stačí koupit letenku a hurá do Milána nebo New Yorku.


Elegantní jistota

Co si obléknete k delšímu saku, když zrovna nevíte? A co si obléknete k novému roláku? Halence s mašlí? Co si obléknete na důležitou pracovní schůzku, na které však máte působit svěže? Odpověď znáte.


Široké nohavice

V délce bermud po kolena, tříčtvrťáků nebo sedmiosminového provedení – zkrácené široké nohavice v případě kožených kalhot sbírají pochvalné body. Ideálními parťáky jsou tradiční lodičky na jehlovém podpatku, které je nezastíní.

Zdroj fotografií: pinterest.com

Leave a Reply