KRAVÍ SRST JAKO MODERNÍ A KVALITNÍ DOPLNĚK DO BYTU

Kvalitní produkty vyrobené z přírodní kraví kožešiny se stanou ideálním doplňkem interiéru. Svým stylem zapadnou do horských roubenek, na chaty u zurčících lesních potůčků, do moderních rodinných domů a využijete je i na zútulnění kanceláří.

Koberec z kraví srsti
Koberec od 12 200 Kč

Velmi efektním prvkem do vašeho interiéru jsou bytové doplňky z kolekce hovězích kožešin. Můžete si například oživit vaši sedací soupravu polštářem nebo si do pokoje pořídit klasický taburet či jeho vyšší variantu na dřevěných nožičkách. Nepřehlédnutelný bude také patchwork koberec, sešitý ze čtverců kožešin v barvách od bílé, hnědé až po černou a nebo klasická kožešinová předložka. Nezapomínejte, že zde nenajdete dva identicky stejné vzory! Každý kus je vzhledem ke svému přírodnímu původu naprosto jedinečný.

Taburet 8 100 Kč | Taburet na nožičkách 2 600 Kč

Obchod Fell Shop, který tyto produkty nabízí, dováží do České republiky kožešinové výrobky tradiční rakouské značky Fellhof. Kožešina je přírodní materiál, který jen tak nic nepřekoná! Je antibakteriální, má termoregulační schopnosti, takže v létě chladí a v zimě hřeje. Při správné péči vám vydrží mnoho let a splňuje tak principy slow fashion. Nikdo se navíc nemusí bát, že by zvířata umírala kvůli své kožešině. Všechny produkty od značky Fellhof pochází z kožešin užitkových zvířat, tedy zvířat, která jsou chovaná na maso a jejich kožešina je vedlejší produkt, který se dále zpracovává.

Přečtěte si také Luxusní kožešinové předložky od značky Fellhof

Předložka od 4 300 Kč | Polštář 2 200 Kč
PROMOTION

Leave a Reply