KŮŽE VŠUDE, KAM SE PODÍVÁTE: VÍTÁME ALL LEATHER TREND

Kožené křiváky nejsou tím jediným, kam ve vašem šatníku kůže patří. Dokonale stylový outfit vám pomůže vytvořit kožená sukně i kabát. Na sukni si, věříme, troufnete, ale co kabát? Necháte se přesvědčit, že je to kousek, který do vašeho šatníku patří?


All the leather you own

Kožené kalhoty do pasu se širšími nohavicemi, křivák, psaníčko a klidně i biker boots. Když víte, jak kůži obléknout, celokožený outfit pro vás v žádném případě nemusí být passé. Sáhněte po chundelatém svetru ve světlé barvě, který rozbije celokožený dojem vytvořený bundou a kalhoty. Tedy… pokud chcete.


Kožená sukně

Kožená mini je fajn, bez debat. Kožená midi skirt v áčkovém střihu bude váš to go statement piece. Do pasu zavažte mašli. Klidně může být kožená – vínová, smaragdová nebo béžová.


Mini

Kožená mini nebo kožené mini jsou ošemetné na nošení. Příliš obepnuté mohou působit nepatřičně a je dobré dávat pozor na délku. Mini neznamená mikro, nikdy by neměly vykukovat zesílené sedy silonek ani kalhotky. S podvazky už je to jiná… Jinde.


Malé kožené

Malé černé neurazí a nenadchnou. Prostě si to stačí přiznat. Zato malé černé kožené už mají výrazně vyšší šance dostat se do záře reflektorů. Jejich eleganci podtrhnou nude lodičky a zapovězené nejsou ani daddy sneakers.


Kabát

Celou dobu se bavíme o kůži, ale nahradit ji spolehlivě dokáže také koženka. U koženého kabátu si tím nejsme tak jistí. Koženka je velmi náchylná na odření a jakékoli jiné mechanické poškození. Kůže vám nepopraská a při správné péči vydrží. Je to investice, ne že ne, ale zvolíte-li nadčasový střih, kabát rozhodně nikdy do popelnice dojít nemusí.

Zdroje fotografií: pinterest.com

Leave a Reply