LETNÍ INSPIRACE Z FLER.CZ

Léto je v plném proudu a snad každý z nás přemýšlí, jak si horké slunné dny usnadnit také vhodným oblečením. Lehké, vzdušné a volné střihy, vhodné materiály a ideální doplňky pro dotvoření dokonalého outfitu. Máme pro vás opět několik typů od českých tvůrců (známých i neznámých) z fler.cz. Jdeme na to?

Letní šáty od ErmaBe

Nádherné šaty lehkých světlých odstínů se zavinutím a teď pozor! Z čistého, v Česku vyrobeného lnu. Šaty ideální pro horké letní dny jsme nemohli přehlédnout. Střih je volný, splývavý, bez zbytečných zipů a knoflíků. Pro len naprosto perfektní volba. Více o tomto oděvním materiálu si přečtěte také v článku Len – oblíbený letní materiál.

Espela Mandala, souprava od Ráj čepiček

Neodmyslitelnou součástí skvělého letního outfitu je kabelka, taška či psaníčko. My jsme vybrali barevně a designem hodící se háčkované kousky s motivem Mandal. A rovnou v celé soupravě! Malá lehká kabelka na letní procházky městem a velká taška na nezbytnosti například pro odpoledne strávené na koupališti nebo nákupy.

Náhrdelník s Mandalou od Sofie jewelry

A jako třešničku na dort – šperk! Abychom udrželi již jednou zvolený zdobný prvek Mandaly, vybrali jsme právě tento. Motivem výrazný, přesto jemně a lehce působící náhrdelník z rhodiované mosazi. 

Zdroj fotografií: fler.cz

Leave a Reply