LETOS DEJTE NA PÁRTY PŘEDNOST TOMU, V ČEM SE BUDETE CÍTIT DOBŘE

Některé docela zjevné, jiné trochu nečekané. To jsou naše letošní tipy, díky kterým vám ukážeme, jak se připravit na večírek tak, abyste se v jeho průběhu cítili pohodlně a sebejistě.

Vyhněte se visacím náušnicím

Důvod není náročné uhádnout – budou vás bolet uši. Těžké a dlouhé náušnice budou po několika hodinách pro vaše uši spíše na obtíž. Nemluvě o tom, že se snadno zaháknou kamkoli a to se zrovna nemusí úplně hodit. Praktičtější (a stále dost výrazné) mohou být třeba silnější kruhové náušnice. Zkuste je jako alternativu.

Upřednostněte kozačky před páskovými sandálky

Páskové sandálky dají vyniknout opečovávaným chodidlům, ale netrapte je v té zimě. Sandálky uložte na léto a na silvestrovský nebo jiný zimní večírek zvolte plnou obuv. Kozačky nad kolena mohou vypadat výborně. A co potom třeba ve zlaté barvě nebo v provedení béžového semiše!

Punčocháče nebo punčochy?

Punčocháče na gumu v pase se zdají být praktičtější. Ale pokud plánujete pít a jíst, guma vás dost možná začne škrtit. Alternativu zastupují samodržící punčochy nebo punčochy upevněné na podvazcích. Pas zůstane volný a pod obepnutými šaty se nebude rýsovat šev punčochových kalhot.

Velká kabelka ne, ale ani psaníčko není vždy ideální

Neberte si velkou kabelku. Jednak se na párty nehodí, jednak vaše kamarádky budou mít touhu ukrýt si do ní své drobné psaníčko a partner peněženku. Při výběru psaníčka myslete na okolnosti. Budete mít k dispozici místo, kde je možné kabelku bezpečné odložit? Pak se vás netýkají žádná omezení. Pokud ale ne, dobře si rozmyslete, zda opravdu chcete celý večer a noc v ruce svírat psaníčko bez řetízku.

Vzory raději než jednu barvu

Nemusíte být vy ta nešikovná, ale můžete mít už trochu méně šikovnou kamarádku nebo být jen v nesprávnou chvíli na nesprávném místě a vaše lesklé smokingové sako v bílé barvě potřísní rozlitá sklenička červeného vína. Když víte, že večírek bude nabírat grády, sáhněte raději po vzorovaném oblečení. Na tom se případné skvrny od rozlitého alkoholu či půlnoční svačinky ztratí.

Zdroj fotografií: pinterest.com

Leave a Reply